Yaşamak istemiyorum?

Ben artık yaşamak istemiyorum yemin ederim yaşamak istemiyorum. gözyaşlarım bitti artık yaşamak istemiyorum
ne şerefsiz aileler var. var mı sizin de benimkisi gibi şerefsiz aileniz?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim ailem seninkinden daha anlayışsız benim durumum seninkinden daha vahim benim gelecegim seninkinden daha belirsiz, ben daha bedbahtım ben daha yıkık viraneyim, ama şükürler olsun ki bir Allaha inancım var ne olursa olsun bu canı koruyacağım ne olursa olsun ben de bir gün insan gibi yaşayacağım, canımı cigerimi deşseler de itten rezil süründürseler de inadına yaşayacak inadına yaşamışlığın hakkını verecegim ve zamanı gelince Allahın huzuruna çıktığımda Rabbim elimden geleni yaptım diyecegim. Akıllı ol.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben hicbir zaman istemedim yasamayi yasiyorsun bir sekilde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Noldu ki neden böyle düşünüyorsun

1|0
    0|0
  • Ben ailem şerefsiz değil. Ama ben çirkinim. Onlara çektiğim için. Vallaha ben de yaşamak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • neden böyle düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • Ne oldu maniküre filan mı gidemedin

0|0
    0|0
    • 3ay

Türkiye'nin en iyi üniversitesini kazandığım ve onların istediği bölümü seçtiğim halde hala bana senden bir b*k olmaz, sen insan değilsin diyen annem ve burnumu deldirdiğim için evlatlıktan reddeden evden kovan bir babam var.

• 3ay

sen bir aptalsın.

• 3ay

Sen kadar olmasamda sayılır 👍

• Oooooooo kinusma boyle agir konusuyosun herkesin ailesi dort dortluk degil

1|0
    0|0
    • 3ay

En azından benimkinden iyidir

• 3ay

Oyle deme yani senden kotiluleri vardir sabirli olmalisin hayst senin sandigin kadarda kolay degil hep engeller var allah dermansiz dert vermesin

• yaşama ozaman atla cesaterin varsa ama iyi biyer seç sonra sakat kalıp geri ailen le uğraşırsın

0|0
    0|0
    • 3ay

Atlamak mı? Zehir varken neden leş bırakayım ardımda

• 3ay

Civa

• 3ay

güzel fikir ama iki tane termometre kırman lazım birinden pek bişey çıkmaz zaten hava ile tepkimeye girdiğinde gaz haline geçiyo civa

• Öyle demeya tamam konu ne bilmiyorum ama allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Olmuyor, ne kadar dua etsem de olmuyor olmayacak Allah beni hiç sevmiyor

• 3ay

Oo çok yanlış düşünüyosun bunları bir sınav gibi bir imtihan gibi düşün bu sınavın sonun da belkide cennet kapıları açılacak sana ne biliyon cenneti kazanmak öyle kolaymı

• En kotu aile benimkisi saniyorum😄 ozelden anlatabilirsin sorununu dinlerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...