Çok yanlızım bana ordan üçbuçuk kilo yalnızlık giderici lütfen. Ne kadar kilosu?

Çok yalnızım of. Napıcam of. Kafayı yiycem of. Of of kömür gibi yanıyorum of... Şaka bir yana napıcam ben ya hep yalnızım?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Elini sallasan, bakiim; bir belki iki ama kolunu sallama kel bulursun. Yahuu asosyalmisin. Bulunduğumuz yüzyılın adı bilmiyorsun belki (iletişim çağı) nokia ne diyor; connection people. al eline nokia telefonu girweb olur deepweb olur, uluslararası, ulusal farketmez birini bulursun. Sen evde bekle nasibimizi gelsin diye bekle. Yahu adam seni evin içinde nasıl görsün, begensin. Sokağa çık, markete, pazara git, çay bahçesinde otur, edalan olmadı bir göz atıp delikanliya cilvelen. Sen otur beyhude, bağır sonrasında kuyruğuna basılmış garfield gibi bağır. Sonra kafana çöp kocasının kapağını yer, kicinin üzerine oturursun. Yangın büyümeden söndürülürken, olmadı kendi kendine söner.😝

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fiziğnden dolayı yalnzsan bakım yap kendini gelistir ve düzgün insanlarla konus sevgili uapcam diye aptal biriyle beraber olma dikkat et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...