Fakirlik utanılacak bir şey mi?

Fakirlik utanılacak bir şey mi?

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Fakirlik utanılcak bir şey değil. Ama eger fakir yani paran yoksa ve kazanmak icin bir caba harcamıyorsan, elin kolun saglamken dilenip ya da calıyorsan o zaman utanmalılar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her insanın durumu aynı olmaz inançlı insan herhaline şükreder fakirse sabreder sevap kazanır zenginse şükreder infak eder yine sevap kazanır. Şımarık ve isyankarların yeri belli zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Saçmalama yaaaaa eğer fakirlik utanılacak bir şey olsaydı Rahmet Peygamber'i fakir olmazdı. Allahtan Saadet istedim bana fakirlik İhsan etti buyurmuştur

0|1
    0|0
    • 3ay

peygamberimiz fakir değildi son veda haccında 100 deve kestiği bilinir.. fakir edebiyatı yapıp islamı fakirlik icinde yüzdürmeye calısıyorlar

• 3ay

komiksin

• Asla. Kimsenin 1 dakika sonra ne olacağı belli değil

0|0
    0|0
  • neden fakir olduğuna bağlı eğer sağlığın yerinde değilse utanmanı gerektirecek bir şey olmaz tembellikten fakirsen utanman gerekir ki bence kafanı sokacak bir evin varsa ve karnın doyuyorsa fakir sayılmazsın

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır değil. Ama sokakta fakir olduğu için dilenenlere baktığımda, eli ayağı düzgün olanları kastediyorum çalışmadıkları ve kolaylığı tercih ettiklerini görünce o zaman fakirlik benim için bir utançtır.

0|0
    0|0
  • Hayır neden utanılacak bir şey olsun

0|0
    0|0
  • Hayır , asla

0|0
    0|0
  • asla fakırlıkden utanan kalbınden aklından ınsanlıgında utansın

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence fakir olan değil, fakirliği veren utanmalı.

0|0
    0|0
  • Fakirlik dışında çok şey var aslında utanılması gereken

0|0
    0|0
  • Oysa ne zor gönlü fakir bir insanı bulmak şu devirde...

0|0
    0|0
  • Fakir diye neyi tanımlıyorsun? Dünya malına tamah eyleyip ne olduğunu unutanlari mi , dünya malına değer vermeyip ahir zamana değer verip yatırım yapanları mi? Öyle ise ben fakir , pejmurdeyim gururla söyleyebilirim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle değil.

0|0
    0|0
  • Hayır, kesinlikle değil.

0|0
    0|0
  • Yok kardeşim utanmaya zorlayan getverenler var

0|0
    0|0
  • bilmem hiç olmadım

0|0
    0|0
  • Nerden çıkardın utandırma beni 😎

0|0
    0|0
  • Kim diyor bu saçmalığı

0|0
    0|0
  • Değil, sana bunu parasıyla vurgulayan kişi ise insanlık fakiri.

0|0
    0|0
  • anlatılmaz yasanır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...