O benim en yakın arkadaşım ama ben onun en yakın arkadaşı değilim?

Öncelikle şöyle basliyim benim arkadaş cevrem çok geniş değil 1 tane en yakın arkadaşım var sadce hemen çocukluk arkadaşım hemde alt komşum
Onun baya arkadaşı var hep onlarla genelde aksamlri buluşuyoruz ama evdeyiz bir yere gidelim diyorum gideriz falan diyor plan yapıyoruz o gün geldiginde gitmiyoruz ona niye gitmedik dedigimdede gidesim yoktu gibi bahaneler üretiyor ama diğer arkadaşlarıyla ne zaman plan yapsalar gidiyor
Bana sen çok farklisin onlar bir yere sen bir yerde diyor onlar için beni çok ekiyor
Instagramda bir fotografimiz sadce
Arkadaşlarıyla onlarca var ve fotgraflarin altına uzun uzun güzel şeyler yazar bizimkinin altında sadce bir kalp var
Buluştuğumuz zaman biri aradığında dakikalarca konuşuyor beni orda unutuyor resmen buna benzer daha çok şey var doğum günümü bile ben ona söylüyorum bugün benim doğum günüm diye
Demem o ki bana dedikleriyle yaptıkları tamamen çelişiyor kıskançlık değil bu onun çok ötesinde bisey
Annem bile onun hakkında o candan bir arkadaş değil diyor
sizcdde öyle mi?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynen öyle. gereğinden fazla değer veriyorsun ona. sen onun için olmasada olursun

0|0
    0|0
    • Bunu kabullenmek çok zor ama öyle galiba

• Hemde nasıl bu durumu ona anlatsan bana sacmaladigimi soylicek ve haksız ben olucam
      Peki geçiyor mu?

• Aynen öyle. geçiyor mu dediğin sallanmadıpını gördüğünde koymasıysa geçmiyor. arkadaşından vazgeçince yalnız kalma duygusuysa alılıyorsun...

Kızlar Ne Diyor 1

• geriye cek kndini

0|0
    0|0
    • Geri çektiğimi bile farkına varmaz ki

• evt haklisin ama ozmn onun da senin gibi davranmasi lazim irtibati kesmesen bile biraz geride dur

• Biraz daha geride durucamayi deniycem

Yükleniyor...