Kitap okumak özgüven kazandırıyormu size?

yaklaşık 2 aydır kitap okuyorum 15 kitap bitirmişimdir şu an kendimi özgüveni artmış emin bir insan gibi hissediyorum daha dikkat çekici konuşuyorum olduğumdan daha bir sessizleştim kafamda hep bir düşünce var hiç zihnim boş kalmıo okumadığım zamanlarda bile. empati duygum gelişti herşeye hemen parlamıyorum sizdede oldumu bunlar üzerinizdeki değişimler nelerdi

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle faydalı herşeyden önce kelime dağarcığı gelişiyor konuşurken daha iyi ifade edebiliyorsun ve daha akıcı konuşuyorsun

0|0
    0|0
    • evet bunu çok iyi farkettim zaten vardı ama dahada geliştirdim bunun zevkini yaşamak gerçekten duymaktan çok başka sen kitap okurmusun düzenli

• hmm güzel ne tür mesela :)

• Bilim kurgu sen e tarz okuyorsun?

En İyi Erkek Görüşü

• İllaki bunlar konuşmana yansıyacak. Ağzından çıkan her etkileyici söz senide etkileyecektir amma ve lakin her şeyin sonu olduğu gibi bununda bir sonu olacağını unutmamalısın. Sadece kendin için okumalısın zira başkası için okuduğun her kitap denize atılmış her taş parçasıdır

0|0
    0|0
    • 450 sayfalık bir sayfayı öğle arasında okuyan insan başka kimin için okuyabilirki kardeş

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• sanmam

0|0
    0|0
  • insan geliştiginden haklı bir özgüven duyuyo diger insanlar yerinde sayarken öne geçmek güzel bir şey

0|0
    0|0
Yükleniyor...