Geçmişi Beni İlgilendirmez Diyenler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Genelde bu kişiler;
Sigara içiyorsa sevgilisinin de sigara içip içmemesiyle ilgilenmiyor.
Alkol kullanıyorsa sevgilisinin de alkol alıp almadığıyla ilgilenmiyor.
Geçmişinin temiz olmadığını biliyorsa sevgilimin geçmişi beni ilgilendirmez diyorlar.
Aslında sen geçmişini anlatma, bende anlatmayayım kafamıza göre takılalım demek istiyorlar. Ve bu şekilde konuşarak aslında benim geçmişimde seni ilgilendirmez demek istiyor.
Siz böyle kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten de geçmiş önemli değil mi yoksa gerçeklerle yüzleşmekten çekinenlerin uydurması mı? Daha da önemlisi insan evleneceği kişiye de geçmişin benim için önemli değil der mi acaba ya da demeli mi?

Amacım burada kimseyi eleştirmek ya da rencide etmek değil, sadece fikrinizi almak istiyorum.
Yanlış anlaşılmak istemem.

• Evet ilgilendirmez
    A seç
  • Hayır ilgilendirir
    B seç
  • Öğren ama fazla kurcalama
    C seç
  • Bir şekilde hallolur takma kafaya
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• senin yazdıklarınının hiçbirini yapmadım bana da benim gibi biri gelsin geçmişi pis biri ile evlenmek istemem açıkcası

0|1
    0|0
    • Doğal olarak kimse istemez böyle bir şeyi ancak insan tanıştıktan sonra anlayabiliyor neyin ne olduğunu.

• aynen konuşmadan insanın içini bilemezsin...

En İyi Kız Görüşü

• Bir insanın karakterini geçmişi gösterir. Sorarım ama didik didik etmem. Geçmişiyle alakalı bir şeyi kompleks haline getirip ilişkime zarar vermek istemem. Ha zaten kabul edemeyeceğim kadar geçmişi varsa ilişkiye başlamam bu durumda da beni ilgilendirmez detayı.

0|0
    0|0
    • Peki geçmişi beni ilgilendirmez diyenler hakkında ne düşünüyorsun. Bir insan neden böyle birşey deme ihtiyacı hisseder.

• Bilemiyorum bence 2 yüzlüler. Şunu söyleyebilir: ben cinsel ya da aşk hayatınla ilgilenmiyorum. Çünkü geçmiş herkesi ilgilendirir. Eğer katilse hırsızsa ya da ne biliyim geçmiş ilişkilerinde karaktersiz davranış gösterdiyse eğer hayatına almak istemez. Demek ki geçmişle ilgileniyorlar.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Benden önce ne yapmışsa beni ilgilendirmez çünkü ben yoktum yanında

Ben içkiye de sigaraya da dövmeye de piercinge de karşıyım. Bunların hiç biri yok bende. Ama o benden önce bunları yapmışsa anlayışla karşılarım

0|0
    0|0
    • Bir kişiyi hayatına dahil ettiğinde herşeyiyle birlikte dahil ediyorsa o olsun bu olmasın diyemiyorsun.

• Sonradan yapılmasına karşıyım ben. Yoksa ona bakarsan 1 sevgilim sigara içiyordu benden önce diğeri de dövmesi vardı. Ama birşey dememiştim. Çünkü onlar bunu yaparken ben yoktum

• İlgilendirir.

0|0
    0|0
  • Pek de öyle değil aslında

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Olabilir mutlaka öyle insanlar da vardır.

• Ben çok gördüm

• ilgilendırır abi

0|0
    0|0
    • Dimi her türlü ilgilendirir

0|0
    0|0
    • Zaten ne kadar şey öğrenebiliyoruz ki

• Ben ne zaman öğrenmeye kalksam bir bok çıkıyo sinirleniyorum o yüzden pek şey yapmıyorum 😒

• Duyduklarından dolayı mı sinirleniyorsun yoksa karşı taraf ortamı gerdiği, kavga çıkardığı için mi?

• Çocuklarımın annesi olacak o kadın tabiki önemli

0|0
    0|0
    • Böylesi daha mantıklı sanki

• Geçmişini bilmediğin insana nasıl güveneceksin.

• Yani bunu onlara sormak lazım mide geniş ediyorlar demekki ben sevdiğim kızın geçmişinde kötü şeyler varsa kabul edemem evde kalırım daha iyi

Kızlar Ne Diyor 3

0|0
    0|0
    • Oh kafa rahat :D

• Öğrenmek mi fazla kurcalamamak mı?

• Fazla kurcalamak kötü. Öğrenmek iyi bence çünkü ilerde karşına bişey çıktığında kaldıramayabilirsin ama başta öğrenirsen çok bağlamnmadan kararını verirsin

• Geçmişim temiz çok sükür ama bir insanın geçmişini sorgulamak bana düşmez bu kişi sevgilim bile olsa

0|0
    0|0
    • Peki evlenirken de aynı durum geçerli mi?

• Geçmişini öğrenmeden geçmişinde hata olup olmadığını nereden bileceksin?

• Anlat derim rahat edeceği şekilde anlatır samimiyetine inanırsam bir daha asla geçmişten bahsetmem

• c şıkkı

0|0
    0|0
    • Fazla kurcalayınca sarpa mı sarıyor acaba

Yükleniyor...