Yaralı parmağa işemişliğin var mı?

Kime ne faydan dokundu şu hayatta? En son kime ne iyilik yaptın?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Cıks

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu yaşa kadar illa ki bir şeyler yapmışsındır yahu.

• 3ay

Bu da bir şeydir.

• 3ay

Çok şükür :)

En İyi Erkek Görüşü

• kendi elime işedim askerde operasyona gidiyorduk soğuktu havada tipi kar buz hesabı kamyonun kasasında g. tüm dondu tüfeğin tetiğine basacak derman yoktu parmaklarımda durduğumuzda elime işedim...

0|1
    0|0
    • 3ay

hatta palaskayıda kamyon söförüne çözdürdüm malum ön kapalı kalorifer çalısıyor çünkü ellerim o kadar donmustuki palaskamı acamadım benm gibi bir coğumuz palaskasını acamadı eller soğuktan donma derecesine gelmişti hatta birimiz katkatı kasıldı soyup karla ovduk sonra bir köyün sağlık ocagına götürdük..

• 3ay

Zor zamanlarmış.

• 3ay

söz konusu vatansa gerisi teverruat...

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaptıgım iyilikler çok herkese bir iyiliğim dokunmuştur ama karşilığında hepsi sırtımdan vurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendimden baska herkese yardımım oldu. Kendime bir hayrım yok.

0|1
    0|0
  • Biraz yakıyor ama iyi bir dezenfektandir. Kendimde denedim, arkadaşlarımın yarasına isemisligim vardır. Lakin yaralar parmaklarından değildi 😊😝

0|1
    0|0
  • en son anneme yaptım perde takıverdim :D

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı

0|0
    0|0
  • Köpeğe yalattirdigim olmuştu

0|2
    0|0
  • İyilikten maraz doğar... Düşene bir tekme de sen vurucaan.. :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Pes :) Olur mu öyle şey.

• 3ay

Olur tabii olmaz mı :) Ama bir yapabilsek keşke.. Neyse iyilik konusunda gerçekten seçiciyim. Yanlış insana yapılan yardımlar ceza olarak geri dönebilir bize.

• yok..

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • herkese herşey ısmalamışlığım vardır çok nadir belki birkaç birada bana ısmarlamışlardır

0|1
    0|0
Yükleniyor...