Kapat

Anne babaniniz yaslandikca yanimda dur bir yere gitme falan diyor mu?

Siz ne yapıyorsunuz

Kendi hayatınız mi var arada bir onların yanına mı uğruyor

Yoksa ailem hayatımın içinde onlarla çok vakit geçiriyorum diyenlerden misiniz

0|1
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Annemle aramda bir yer icin
    Anne ben gidiyorum
    Nereye
    Sanane diyom bazrn sakasina.
    Anne ben gelcem diyom
    Gece cikinca nereye diye soruyor gece dedigim 1 2 . d normalde hic

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Demiyolar zaten ikisi de daha 50 yaşını bile geçmedi pek yaşlı oldukları söylenemez :D Ben de şimdi onlarla yaşıyorum ama ilerde evlensem bile kendi evime çekilip kalmam ailem here zaman hayatımın içinde olur sürekli giderim yanlarına. Zaten çok bağlıyım aileme normalde de 2 gün görmediğimde özlüyorum

0|0
    0|0
    • Benimkilerde 50 yasinda değil annem 43 babam 45 ama beni yurtdışı yollamiyorlar mesela😑

• Tek çocuk musun? Belki ondan bırakamıyolardır :D Beni de sadece eğitim için olursa yollarlar. Gidip gezicem desem asla gidemem tek başıma :D ama ben gidemem bırakıp zaten. Şehir dışında bile okul yazmadım bırakamam diye

• Hayır tek çocuk degilim 3 kız kardeşiz ama ikiside bir gün olup gidecek ve bizle yeteri kadar zaman geciremediklerini düşünüyorlar ışte 😕😧 beni de bir yere salmiyorlar haliyle
      Karşı cikabilirim ama bu doğru bir davranış mi olur bilemem

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Maalesef evet, yaşlılar ve yanlarında kalmamı istiyorlar. Bu yüzden tüm ideallerimden vazgeçtim ben. Artık hedefsizim

0|0
    0|0
    • Mutlu musun ve onlar mutlu mu?

• Daha gencsin 22 yasindasıñ bence hala istedigin şeye başlayabilirsiniz

• Yok ya o tren gitti. şu an durum biraz farklı ama yanlarından ayrılamam. Onlara bakmak zorundayım

• Diyorlarda duran kim :D

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayir demiyor

0|0
    0|0
  • öyle diyenleri de hiç anlamıyorum insan nerde doyarsa nerde iş bulursa oraya gitmeli böyle yaparak engel oluyolar kimilerine

0|0
    0|0
  • Evliyim. Baska sehirde oturuyorum. Onlar. geliyor bazen. Yilda bir kez ben gidiyorum. oyle. onlarin yaslandiklarini dusunmek aci veriyor. Allah korusun onlari. Benim. omrumden alip onlara versin. amin

0|0
    0|0
    • Hiç pişman oldun mu? keşke aynı şehirde bir ev tutsaydim dediğin zaman
      ya da eşine onların yanına tasinalim dededin m mi

• Ama insan onların yanında olmak istiyor yine de bende yurtdışına gidip sonra onlar allah korusun vefat ederse pişman olmaktan korkuyorum

• Allah korusun.

Yükleniyor...