Hayalimin pesinden mi kosmaliyim yoksa ailemle vakit mi geçirmeliyiz?

Merhaba

Benim küçüklüğümden beri istediğim bir hayalim var dünyadaki küresel yardım kuruluşlarına gönüllü olmak ve dünyayı dolaşıp insanlara yardım etmek bunu çok istiyorum bu yolda ölmeye bile hazırım fakat yolundaki tek engel ailem
Annem bundan 2 sene önce kansere yakalandı kendisi 43 yaşında Şu an ve baya zor zamanlar geçirdik Şu an allaha şükür atlattı ama tekrarlanmaması için ilaç tedavisi görüyor. Birkaç kere ölüme çok yaklaşınca korkmuş. bizlerle az vakti kaldığını düşünüyor hiç bir yere gitmeyin benimle onun falan diyor. Hak veriyorum hastalığının tekrardan baslamayacaginin garantisi yok ya da yarın ölüp olmeyeceginin hep bir arada olalim diyor. aynisini ddiger aile fertlerimde de var. babam bile başka yerde okuyamazsın evlenip gidemezsin demeye başladı ( ailem gerici ya da baskıcı değil sadece bizim yanımızda ol hep diyorlar cunku bu olum olayini babamda birkac kere yasadi) 18 yasindayim bugüne kadar böyle demelerine hak veriyordum ne de olsa daha kucuktum ama artık biliyorum ki buyudum ve bu hayalimi onlara actigimda inanılmaz bir tepki ile karşılaştım.

Ne yapacagimi bilemiyorum sık sık turkiye ye de gelemem hayatimı sırf bu is için harcamak istiyorum. Benim için manevi değeri çok büyük bir meslek bir davranış
Fakat diğer taraftan ailem var nasıl bir yol izlemeliyim? Ne yapmam gerekiyor?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Zaten o hayalin gerçekleşmez, ailenle kal

0|0
    0|0
  • Ailen sonucta onları dinlemen gerekir.

0|0
    0|0
  • hayalinin peşinden koş her zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...