DOĞRU İNSAN GERÇEKTEN VAR MI?

Merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım ve turizm bölgesinde yaşıyorum aktif bir hayatım var ama sevgilim yok 5 yıl biri ile çıktıktan sonra aldatıldım ve ayrıldım ve artık aşık olamıyorum tek gece için evet f*ck budy evet ama sadece vücudum istediği için ondan ötesi yok belki bir hoşlanma oluyor 1 2 ay deniyorum baktım olmuyor yürümüyor bitiriyorum sıkıldım artık bu durumdan bazen kendimi çok kötü hissediyprum resmen kullanıyorum insanları işimi gördükten sonra yol veriyorum arada duygusallık olmayacağı sözünü alırsam sıkılana kadar devam ediyorum hayatım boyunca aşkı bulamayacağım sanırım rezil bir duruma ulaşmaya başladı hayatımın bu kısmını kimse bilmesede bu duygudan yoksun yalan dokunuşlar yormaya başladı beni

Güncellemeler:
3ay BİR ALLAHIN KULUDA YARDIMCI OLCAK BİR CEVAP BULAMADI YAW HEPİMİZ Mİ MODERN ZAMAN YALNIZLARIYIZ

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• bakınız hanfendi.
    kalp dediğiniz, maddi şeyler gibi tükenebilir.
    içi sıvı dolu bir kap gibi düşünelim.
    öylesine evet deyip , sevmeseniz bile birisi ile , ilişki kurmak
    o kaptan bir damla eksiltir.
    ve bunu her gerçekleştirdiğinizde , her sevgili değiştirişinizde insanlar size güven vermekte zorlanır. bu sizden kaynaklıdır ve güvenilir birisi çıksa bile karşınıza, ona güvenemezsiniz.
    bir sıkıntınız olur sevgilinizle. canınız sıkılır basarsınız tekmeyi olur biter.
    ama evliliğe gidene kadar buna alışmış birisi çözüm odaklı düşünmek yerine , tekmeyi basıp kurtulmayı tercih eder. ama evlilik çocuk oyuncağı olmadığı için bunu yapamaz. ve açıkçası bu durum ona da koyar.
    sizin durumunuz böyle. kısa vaade de isteklerinizi ve duygusal ihtiyaçlarınızı görmek karşılığında, uzun vade deki güzelliklerden mahrum oluyorsunuz. ilerde evlendiğinizde mesela.
    cinsellik sizler için bir sürpriz olmayacak. evli değilkende yapıyordunuz.
    şimdi sadece ismi var. başka bir şey değil. buda sizi aldatmaya kadar götürebilir. nede olsa alışkınsınız. yanlış anlaşılma olmasın ama buna , benim gibi yakınlaşmalara karşı olan birisinden daha çok meyillisinizdir manasında söylüyorum. şu söylediklerimde düşünülmesi gereken noktalar var. anlayana tabi..

1|0
    0|0
    • 3ay

tam olarak özeti bu ama düzeltilmesi gereken noktalar var 5 yıllık ilişkim boyunca hiç aldatmadım aksine aldatıldım yani hayatımın bu yönden aktif olması sadık kalamayacağım anlamına gelmiyor aksine deneyimli olduğum için evliliğimin çok daha dolu dolu ve güzel gececeğini düşünüyorum sevdiğim zaman kolay pes etmeyeceğimi biliyorum ama asıl sorun şu aşık olamıyorum hissizleştim beddua mı ettiler naptılar anlamadım ki ben

• 3ay

vay arkadaş ya

• 3ay

derken?

En İyi Kız Görüşü

• insanlara yalandan dokunmayı bırakırsan belki düzelebilirsin yoksa bu alışkanlık olucak ve maalesef ki evlenemiceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• E sen baştan kaybetmişsin kullandırmışsın kendini ve herşey sıkıcı geliyor. Renk yok hayatında yaptığın şeylerden de pek zevk aldığını sanmıyorum

1|0
    0|0
    • 3ay

Kullandırmışsın kendini? niiçin kullandıracağım kendimi anadolu kültüründe ki kız veriyorsa kendini kullandırıyor da ki şey yaşadığım yerde geçerli değil burada herkes aynı ama ben sıkıldım bu yalan dokunuşlardan ve ilişki istemediğimi belirttiğim halde sonrasında olayı düzenli ilişki moduna geçirmek istemelerinden

• 3ay

hayata baştan başlasam ne olacak kim için veya ne için mesela bir akşam çıktım dışarı her zaman ki mekanların birinde içiyorum karşıda yakışıklının biriyle bakışmaya başladık ne durdurucak beni o an onu istiyor olucam ve neden durayım ne için kim için sabaha birşey hissetmeyeceğimi bilsem bile neden o anın keyfini yaşamayayım

• 3ay

Yaşa tabi birgün dediğimi anlayacaksın ama benim. hayat senin hayatın da ilerde pişman olursan ya da kontrolü kaybedersen fazlasıyla geç olacaktır

• vardır

0|0
    0|0
  • var tabiii

0|0
    0|0
  • Doğru insan yok. Öyle bir beklenti olmamalı. Uyum sağlama oranı yüksek insanlar var. Oranı en yüksek olana kapağı atmak gerek bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

ya aşık olmak :/

• 3ay

Bilemem. Unuttuğum bir kavram. Yani bir zamanlar varlığına inanırdım. Hatta onu yaşadığıma inanırdım. Şimdi neye inanıcağımı bilmiyorum.

• 3ay

al bendende o kadar

• Yapmış olmak için seks yapmaya devam edersen daha çok ruhsuzlaşacak ve artık kimseyi çok istesende sevemeyeceksin.
    En azından bir çekim olmadan kimseye dokunmuyor olmamın da sebebi budur ki, hala aşk'ı yaşayabiliyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

çekim olmadan tabi ki bende dokunmuyorum ama asıl sorun şu o çekim neden sürmüyor deniyorum ertesi gün veya daha sonra aradığında onu tanımaya çalışıyorum sonra bir özeeliği olmadığını hissediyorum yani gerçekten ona karşı birşey hissetmediğimi farkediyorum onunla zaman geçirmek istemiyor ve koşarak uzaklaşıyorum

• 3ay

hayatta acıtmıyor ki canımı artık baktı takmıyorum oda vazgeçti boşlukta mal mal yaşayıp gidiyoruz

• 3ay

:/ deme öyle ama

• evlilik öncesi cinsellik insanların aşka ve sevgiye bakış açısını öldürür yaşamın duygusallık ve ruhaniyetten uzaklaşıp bedenselliğe çöker bu yüzden hala kadına dokunmadım ve evlenene kadar olmayacak

1|0
    0|0
  • Aç gözlerini bak belki yakının da dır ama sen görmek isteğin gibi gördüğün için bulamamış ola bilirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

aşık olmak aşık olupta farkedemeyeceğim kadar basit değil

• 3ay

Basit değil ama belki de aşık olacağın kişi yanında dır

• doğru insan diye bir şey yok doğruya en yakın insan diye bir şey var

0|0
    0|0
  • "resmen kullanıyorum insanları" dan yola çıkarak sana en doğru gelen %90 ihtimalle kullanıp atacak seni...

0|0
    0|0
    • 3ay

AMA ONLARA İLK BAŞTA BİR İLİŞKİ İSTEMEDİĞİMİ SÖYLÜYORUM SONRADAN KENDİLERİŞ BOZUYOR ANLAŞMAYI SENİ SEVİYORUM DEMELER EVLENME TEKLİF ETMELER FALAN

• 3ay

Bilmiyorum artık iyice daral geldi bu durumdan onu biliyorum hani bir aşık olsam gözüm ondan başkasını görmesede hayatıma bir yön gelse modundayım

• 3ay

İnşallah bulursun ne diyelim... Ama aramakla olacak iş değil biliyosun.

• bende aşağı yukarı senin gibi yaşıyorum hayatı ama pekde şikayetçğ deilim aşık olup acı çekip mutsuz olmaktansa fuckbuddy olup zevkini almayı seçiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

midem bulanmaya başladı artık sahte dokunuşlardan

• 3ay

haklısın arada duygular olmadan sadce seks bedensel ihtiyacı karşılamakdan öteye gitmiyor ama yaşadığımız şu zamanda gerçek aşkı yaşayabileceğimz insan sayısıda çok az

• züleyhalar yusuflar içindir

0|0
    0|0
    • 3ay

o ne demek la

• 3ay

saol ya ne kadar dürüstsün sen öyle

• 3ay

açıklamanı okumadan yazdım yorumu

• Var onunla karşılaştım ama kader onu benden ayırdı

0|0
    0|0
  • var ben

0|0
    0|0
  • Beklenip gelmeyen kişidir. Aşık olunmaya çalışılmadan aşık olunan kişi olmalı kendisi ama yok :( Bence asla gelmeyecek

0|0
    0|0
  • neye göre doğru

0|0
    0|0
  • Doğru insan varsa da seni napsin? Sen ne kadar doğrusun ki pardon doğru gerçek aşk arıyorsun? Altına yatmadın kalmamış gelmiş doğru adam arıyorsun hadi ordan

0|0
    0|0
    • 3ay

yok ben üstte olmayı daha çok sevşyorum hatta ayakta duvarda daha iyi ama sorum bu değildi yinede görüş için thank u

• 3ay

Beynin Eror vermiş senin. Anlama da sıkıntı cekiyosun

• daha çok pişman olacaksın sıradan bir hayatın var çünkü herşey +18 değil

0|0
    0|0
  • olmaz mı

0|0
    0|0
  • Belki vardır. Daha karşılaşmamışsındır.

0|0
    0|0
  • üzüldüm sana :(
    Keske yanimda olsan sana sarilsam sonra konussam senle

0|0
    0|0
  • nerdesin Şu an seninle gorusmemiz gerekebilir 😃😃

0|0
    0|0
  • Kizim 2 dk zevk icin sende kullaniliyosn vucudunu baskasina verip onada kullandiriyn saf olma beaa

0|0
    0|0
  • Doğru insan gerçekten varda, sen böyle nasıl doğru birini bulacaksın. Bulacağın kişide senin gibi onunla bununla yatandır. Evlensen yine güven olmaz size, şimdi mukayyet olamamışsın kendine, ileride nasıl ket vuracaksın bu duygularına. Üzüldüm senin adına. Asla hayatının erkeğini bekleyen ve yalnız ona helal olan kızlardan olamayacaksın.

0|0
    0|0
    • 3ay

ya hayatımın erkeği denebilecek vasfa sahip birini bulabilsem gerisi sıkıntı değil 5 yıl nasıl devam ettiysem ilişkime bunu aşık olduğumda yine yaparım ama yok işte yok hissedemiyorum

• 3ay

Peki gerçekten sevilmeyi hak eden birisi denk geldiğinde, ona layık olmadığını falan düşünmeyecek misin?

• Bu iğrenç şeyi bir an önce bırakmalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...