Boyuna gore kilom iyimi?

189 192 arasi boyum var ve kilom 73 daha 1saat once tartildim ve şort felan yakismiyor cogu kiyafette yakismiyor gerci kiyafete felan boya takintimda var kilomdan dolayimi guzel durmuyo maviden sort kot sort pant alcamda sonra giymiyorum aynada bakiyorum guzel durmuyor die neyapmam gerek kilomu almam gerek ne degisir

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki alman lazım 85 felan ol yani

0|1
    0|0
    • 3ay

İnş sizcee kilo aksam dahami çok yakisir kiyafetler bide söyle dusunuorum kilo alirsam boyun uzun ya böyle hayvan n gibi olurmuyum DIE dusunuom

• 3ay

Hayır güzel kilo al sağlıklı spora git mesela ve kalıplı biri olmaktan korkma erkek dediğin öyle olur yani daha çok begenilir hatta

En İyi Erkek Görüşü

• kemik yapın önemli, dar omuzluysan daha doğrusu geniş bir yapıya sahip değilsen cok kilo almanda bu durumu değiştirmez, ama yine de kilo olarak zayıfsın ideal kilon tahminen 80-82 arası olmalı

0|1
    0|0
    • 3ay

Doğru diosun mesela Fernandao benim boylarimda güzel kilolu bende kilo akşam her yerden iyi olurda

• 3ay

Saol fitness e baslayabilirim

• 3ay

Biaralar gittiğimde 78 e kadar cikmistim sonra birakincaw dusmusum hala 78 zannediodum bugün tartildim73 olmusum :-)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kilo almalisn evettt

0|1
    0|0
    • 3ay

Kaç olmaliyim güzel durmasi icin

• 3ay

80 ol öbce 80 ile daha iyi durur gibi ama 85 falan olsand iyi

• Iyi bence

0|1
    0|0
  • kesinlikle kilo alman lazım 80 lere çıkman gerek

0|1
    0|0
  • Biraz kilo almalısın bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kaç gibi buyezdenmi sort iyi olmuyor

• 3ay

İmkanim var aslında gidebilirim

• 3ay

Bir diyetisyene falan da danış. Bizim yorumumuzla hareket etme sadece.

Erkekler Ne Diyor 1

• Boy ile kilo arasındaki uyuma takılmayın. Sağlıklı ve güçlü hissettiğiniz kilo doğru kilonuzdur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...