Göbeği açık giyinebilen kızları kıskanıyorum resmen?

vucutları güzel olup ya da zayıf olup göbei açık giyinen kızları görmekten nefret ediyorum hani şort falan değil ama göbeği açık giyinen kızlar görmek istemiyorum
tam olarak kıskançlık değil ama biraz var yani kıskançlık ben küçüklüğümdne beri kiloluyum bir hastalık yüüznden spor yapıyorum diyet yapıyorum kilo verdim ama hala şişmanım belki ailem küçükken düzgün doktorlara götürse şimdiye kadar çoktan zayıf olurdum ama çoğu kişi doğuştan böyle bende de biraz şans olsaydı da normal olsaydım keşke
sanki hiçbir zaman onlarınki gibi fiziğim olmayacakmış gibi geliyor

0|1
11|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Böyle davranma.. Allah seni böyle yaratmış kendinle barışık ol.. Vücudun sana verilmiş bir emanet ve zamanı gelince hepimiz bu bedeni sahibine ulaştıracağız.. Göbek açanlara ekstra bir avantaj saglanmayacak bu bedenler bu kadar diri kalmayacak.. Bu yuzden geçici birsey icin canini sıkma lütfen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Olur öyle, takılma fazla, benim de boyum 1.78, 'Niye 1.90 değilim yaa' diye mızırdanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Öyleleri düşman başına.

0|0
    0|0
  • Kıskanmak yerine imrensen böyle olmazdı

0|0
    0|0
    • 3ay

şöyle söyliyim tanımadığım bir kızsa imreniirm ama çevremden birini görünce ve sevdiğim kişi bu kıza yavşayınca kıskanmak oluyor daha çok ne diyim arka planda kalmış şişko kız rolündeyim resmen

• Göbeği olmayanlarda hoş duruyo aynen

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Evet güzeller :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• olur canım düşünme öyle sabret

0|0
    0|0
  • ben de şişkoyum ama kıskanmıyorum herkes zayıf fit olucak diye bir şey yok toplumun güzellik algısına uymuyorsak ne yapalım. değiştiremeyeceğin şeylere değil geliştirebiliceğin şeylere odaklanırsan mutlu olursun mesela zeka kültür ya da eğitim kariyer vs.

0|0
    0|0
  • Bana da öyle geliyor

0|0
    0|0
  • Bosver😟

0|0
    0|0
  • Sismanlar zayif zayıflar şişman olmak istiyor kendini öyle sev

0|0
    0|0
  • Resit oldugunu dusunmuyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

sadece 18 altıolanlar mi vucutları hakkında güvensiz oluyorlar?
      kaldıki ergence bir davranış olarak düşünüyorsan da 18 yaşındayım ergen olmadığımı söyleyemem

• Kendine güvenmezsen zaten bişey yapamazsın ki

0|0
    0|0
  • İstersen yaparsın

0|0
    0|0
  • benımde hosuma gidiyo ama babam gıydırmıyo

0|0
    0|0
  • Ben daha çok yiyip yiyip çıtı pıtı olanları kıskanıyorum :D

0|0
    0|0