Rising star'a çağırıldı?

Merhaba arkadaşlar sizlere bir şey danışmak istedik. Abim elemeleri geçti fakat aklımıza takılan bir konu oluştu. Kendisi opera bölümü öğrencisi biliyorsunuz ki izleyiciler oy veriyor barajı geçmekte en önemli etkenler. Size sorum şudur ki; ilk sahnesinde opera söylenmesi sizce seyirciyi nasıl etkiler? Siz olsaydınız ne düşünürdünüz? Opera ülkemizde halkımız tarafından pek bilinmiyor denebilir. Sizce opera yapması mı klasik şarkı söylemesi mi izleyiciye ve juriye daha hitap edecektir? Lütfen kendinizden düşünerek yanıtlayınız, teşekkür ediyoruz.😊

0|0
13|8

En İyi Erkek Görüşü

• Opera yapsın çok yapılmayan birşey. Bizim millet anlamadığı konuya saygı duymaya bayılır 😆 "Bu ne abi yaaaa?" "Sus olum çaktırma evet ver resmimiz çıkacak havalı olur"

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu adam gibi söyleyebilecekse?

https://www.youtube.com/watch?v=Zk9ZBOWEtig

0|0
    0|0
    • 3ay

Emin olun çok daha iyisi😄 Fakat ekip seçiyormuş şarkıyı sanırım bu konuda takılı kaldık şimdi de

• 3ay

Çıksın söylesin. Destekleriz.

• Opera herkes yapamaz yalniz opera takilsin. ben de yarismaciyim bol sans diliyorum

0|0
    0|0
  • O ses deki Hasan da opera yaptı birinci olmuştu adam...

0|0
    0|0
  • Klasik

0|0
    0|0
  • opera yaparak juriyi de izleyiciğide şaşırtır

0|0
    0|0
  • uzmanlığı neyse onu okusun

0|0
    0|0
  • hep şans işi... dün abaza kızlar baştan aşağı detone uzun saçlı bir hıyara ciyak ciyak bağırdı irem salağı yavşadı alıp oyu defolup gitti.. böyle itler hep kayrılıyor...

0|0
    0|0
    • 3ay

Abimde model zaten fakat ergen değil tip olarak yarışmayı geçeceğine sesiyle geçmesini isteriz.

• 3ay

yakışıklıysa kendini hiç yormasın orta halli bir şarkıyla kezbancıkları ve irem derici zibidisini bayıltır...

• 3ay

Dediğim gibi genelde ergen tipliler öyle begenilip ölüyorlar. Tarz, rampa saçlı vs.. Komikler başka hiçbir şeyy.

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben şahsen senfonik seslere bayılıyorum.
    Opera söyleyenler benim gözümde daha iyiler😊
    Programı izlemiyorum fakat özellikle oyumu verebilirim😊

0|0
    0|0
  • Sesi güzelse her şekilde etkiler ama bizim halkımız ne diyon lan sen değişik tarzı bir tepki de verebilir

0|0
    0|0
  • Sertab Erener/ Aşk şarkısını söyleyebilir hem opera yaptığını da belli eder, hem de şarkıyı güzelce söyler

0|0
    0|0
  • Bence hareketli bir şey söyle millet ce seviyoruz eğlenceyi ya da ayrilik sarkisi olsun finale carir sin benden söylemesi genel olarak hepte onlar kazanır😉

0|0
    0|0
  • Doğal davransın. Operada iyiyse öyle devam etsin. Diğer şarkıları söyleyemeyip elenmesinden iyidir bence

0|0
    0|0
  • Dün bir kadın çıktı ve bir sonraki tura geçti.

0|0
    0|0
  • klasik şarkı

0|0
    0|0
  • Ben abine oy veririrm opera yapsın

0|0
    0|0
  • Opera soylemesin

0|0
    0|0
  • Klasik

0|0
    0|0
  • Bizim millet ne yazık ki pek anlamıyor ama elenecekse bile opera söyleyerek elensin sonuçta alanı o:) oyumu kullanacağım kesinlikle yani görürüsem😀 Bu arada ben bayılırım opera ya
    Bol şans😊

0|0
    0|0
  • Dünde biri söyledi juriler baya etkileniyor hatta o ses in bir dönem 1. Opera söylüyordu ama ben hiç sevmem dünde mesela söylerken hiç kulak vermedim ama veren veriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...