Çok istediğiniz bir şeyi dillendirdiğinizde olacağı varsa da olmadığı oluyor mu?

Çok istiyordum fakat fazla konuştum, söyledim her yerde. Bugün gelen bir telefonla tüm hayallerim yıkıldı. Moralim çok bozuk ya nazar değdi kesin :/

Çok istediğiniz bir şeyi dillendirdiğinizde olacağı varsa da olmadığı oluyor mu ?
Temsili değil, ben.

Güncellemeler:
3ay Olabilirliği var hala :D

0|0
28|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta tek birsey istedim ve hayatımda hic birşey onun kadar az olmadı. Kendi içinde yaşamak en güzeli , herkesin kendi iç dünyası kendine güzel.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimkiler dillendirdiğimde de olmuyor dillendirmediğimde de bende dillendirmeze avaz avaz bağirmaya karar verdim😃

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 27

• Dikkat ediyorum genelde.

1|0
    0|0
  • Gerçekten öyle oluyor ya da biz ona bagliyoruz hayirli değilmiş yerine... Bundan dolayi hayal kirikligim oldu o günden sonra kimseye dillendirmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Kimseye söylemediğimde bile olmuyor çok istiyorum ve sonunda bir hayal kırıklığı hemde kocaman..

1|0
    0|0
  • kesinlikle olmuyo, çünkü ister istemez birileri keşke benimde olsa diyo :DDD

1|0
    0|0
  • Nazara inanırım ama istisnai durumlar dışında biseyi ne kadar cok dile getirirsek olma ihtimalinin yuksek olacağina da inanirm. çağirmak gerek zira.. :p

1|0
    0|0
  • Evet olabiliyor

1|0
    0|0
  • Eğer dilediğin her neyse kaderinde veya kısmetinde varsa er ya da geç senin olur merak etme

2|0
    0|0
  • Olucağı yokmuş yaaaa diyip geçmelisin bazen

1|0
    0|0
  • Benim çok olur konusmamaya çalışırım fakat duramam ve sonuç husran

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Aynen öyle oluyor şansım var ama nadiren uğruyor bana

1|0
    0|0
  • Olabilir, ben de öyle birisiyim her seferinde yok bu sefer kimseye anlatmam desem de bir şekilde herkese anlatıyorum. Başıma ne geliyorsa heyecandan hep.

1|0
    0|0
  • Biseyi ne kadar cok istersen olmuyor bu hep boyledir.

1|0
    0|0
  • evet genelde bir seyi cok istersem ve dillendirirsem gerceklesmiyor ya nazar degiyor ya da cok istedigim icin bana ceza gibi oluyor :(

1|0
    0|0
  • Bir şeyi çok istersem asla olmaz

1|0
    0|0
  • Zaten herkese her şeyi söylemem

1|0
    0|0
  • arada oluyo ve üzlüyorum cidden :(

1|0
    0|0
  • İnanmam pek böyle şeylere

1|0
    0|0
  • Evet malesef goze inanirim dillendiği icin olmadigina inanirim

1|0
    0|0
  • Evet aynen 8lmuyor

1|0
    0|0
  • olmaz mı

1|0
    0|0
  • Her işte bir hayır vardır.

1|0
    0|0
  • Çok heves edersen sonu mutlaka hüsran olur net

1|0
    0|0
  • oluyor nerdeyse her dillendirişimde

1|0
    0|0
  • 40 defa söyleyince olurmuş derler. 😀

1|0
    0|0
  • Evet oluyor. Gecmis olsun sana da.

1|0
    0|0
  • Ah her seferinde derim kimseye söyleme diye ama yayılıyor bir şekilde. :/ Benimde olmadı istediğim şey

1|0
    0|0
Yükleniyor...