18 yaşındayım ama hala daha bir baltaya sap olamadim 😢 ?

Daha iki sene öncesine kadar ortada (şakadan da olsa) daha çocuk sayılırım diye dolaşıyordum. İlk okulu bitirdim, açık öğretim lisesine başladım. (Şu ana kadar bir sıkıntı yok, bundan şikayetçi diilim.)
Bişeyler öğrenmeyi seven bir insanım, duyduğum herhangi bir bilgiyi asla unutmam.
Bakın ben bir köyde büyüdüm, şu an hala burdayım ömrüm geçti. Tarımla ilgileniyoruz, iş delisi bir ailem var. Herkes burda tarımla ilgileniyor ama biz sadece yemek ve iş için yaşıyoruz. Hiç Şehir yaşantısı görmedim etmedim. Bu konuda çok cahilim. Aynı zamanda kilolu bir kızım hemde çok. Okulda çok dalga geçen olmüstü, çok ozguvensizim. 14-15 yasindakı çocuklar akıl veriyor bana. Tv'de orda burda surda yaşıtım insanların bir yerlere geldiğini görünce kendimden utanıyorum. Bizim okuldan mezun olan bir kızın face sine baktım az önce hukuk fakültesini kazanmış. Bense hala açık öğretimdeyim ve ağır ağır ilerliyorum. Ozguvensizim ve hayat enerjim yok. Normal biri diilimdir. Bu yüzden azimde yok. Bana verebilecek tavsiyeniz var mı? ?

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...