Hırsız bir yazar ! Yardım edin?

Yıllar önce babamın yazar bir arkadaşı vardı ( adını vermeyeceğim ) evimize babamla sohbet etmeye gelirdi babam sohbet ederken not defterini çıkarır babamın cümlelerini yazardı o deftere. Kitaplarıyla ünlendi adam sevilen bir yazardır kendisi. Paralar kazandı ama ben onun hakkı olduğunu düşünmüyorum babamın cümlelerini ve fikirlerini yazdı o kitaba ve sevildi.. Biz burada sefillikle mücadele ederken onun halk tarafından sevilip paralar kazanması beni üzüyorum. Adama çok gıcık oluyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Babanda hata.
    Oturup o siir yazsaydi.
    Insanlar dunyaya gelirken ayri yeteneklerde olur. Bazilari kullanir bazilari kullanilmayi secer.
    Hic kusura bakma.

Tabi gelipte hirsizi savunacak degilim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sonuçt yazarlar deneyimlerini ve edindikleri bilgileri duyduklaını yazabilirler bunda sakınca yok. baban eğer bu konuda yazsaydı ve o kadar başarılı yazabilseydi olurdu ama babanda hitap yeteneği varmış yazma yeteneği yokmuş. gizli gizli babanın yazdığı kitabı çalsa muamelen doğru ama şu an her yönden kazandığı para helaldir ona...

0|0
    0|0
    • 3ay

Babam kitap yazar ama yayınlamak istemez onun özeli olduğunu düşünür , ayrıca adam babamı resmen kullandı babam artık fikirlerini kitaplara yazmasını istemediğini belirtince adam garip garip tepkiler verip arkadaşlığını bitirdi

• 3ay

Zaten foyasını ortaya çıkardı adam ama artık ünlendi bile. TV programlarna çıktıktan sonra '' inanmıyorum ya yazdıkları farklı söyledikleri farklı çok karaktersiz '' denilmeye başladı. Hayır babam kullanıldığını ve evimize sırf bunun için geldiğini farkettiği için söyledi annem ne kadar uyardı ama farkedememişti... Hani aktarış farklı falan diyorsun ya bu yüzden mi aynı cümleleri kopyala yapoştırr yaptı

• 3ay

baban neden yayımlamıyor peki...

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben olsam adını yazardım buraya..

0|0
    0|0
  • tatava yapıyorsun şu an.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...