Askerleri cok seven ve asker olmak isteyen kizlar nasildir?

Ben çocukluğumdan beri askerlere cok buyuk saygi ve sevgi besliyorum ne zaman gorsem asker selami veririm. Ve bu sadece sevgi ile kalmıyor asker olmak ve silah da kullanmak istiyorum. Bu erkeklerin gözünde nasil bir imaj uyandırır? Bazilari erkek fatma ya da sert kiz gozuyle bakiyor.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok güzel bişe çünkü bende askerim Şu an asker olmayana kadar anlam veremiyorum ama şimdi çok iyi anlıyorum 180 gündür askerim ve kendimi çok kötü hissediyorum çünkü ailemden sivil hayattan ayriyim kimin için sizler için gerçekten askerlik zor bide son çıkan olaylardan 1 bir aydır çarşıya bile çıkamıyorum daha bir ay daha cikamiycagiz bu ayın 28 ine kadar allah fetoşun belasını versin onu elime geçirirsem bir jarjör bosalticam beynine

0|0
    0|0
    • 3ay

Her ne kadar zor olsa da eminim onur verici bir seydir asker olmak Allah kolaylıklar versin sansiniza kotu zamanlamaya denk gelmis

• 3ay

Aynen öyle kötü bir zaman darbe döneminde askerlik yapmak

En İyi Kız Görüşü

• sert olmak zorundasın zaten ama dünyanın en güzel şeyi bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana göre gayet de olabilir. Sonuçta vatan için ortak bir paydada emek vereceğiz diye düşünürsek hiç fena bir fikir değil.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de oyle düşünüyorum

• Asker olmak isteyen kızlar ile ilişki düşünmem mesela

0|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
  • Vatamının evladı. Kanın temiz diye geçiririm. Saygı duyarım. Erkek fatma diyenede cok ağır söverim.
    Peygamber ocağına gelmiş bir kadından iyi ne olabilir ki ya da temiz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Guzel bir yorum (:

• 3ay

Cocuklugumdan beri asker olmak istemişimdir. Askerliği vatan borcumuzuda eda ettik. Güzel bir duygu. Bence subay olmalısın :)

• Dikkat et darbe yapma

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...