BİMER komşu şikayetini dikkate alır mı? Çok önemli lütfen bakmanız gerek. Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar üst katta yaklaşık 1 yıldır yaşayan bir teyze ile oğlu var. Oğlu zihinsel engelli baya yaşı büyük. Kadın zaptedemiyor. Biz alt kattayız. Atmadığı şey kalmadı. Bıçak şu bu cezai ehliyeti yok zaten. Annesi ayrı bir dünya sabahtan beri annem hasta evde süpürge çalıştırıyorlar. Yine karakolluk olduk. 4 dava var daha başlamadı. Çıldırmak üzereyiz yani. Şehirdışında okuyorum evime dinlenmeye geldim zehir ettiler. Ev sahibi yok ortada yönetici yok sallamıyorlar. Herkes onları savunuyor adam zihinsel engelli diye saygımız var ama biz rahatsız oluyoruz. 1 yıl annem sıçrayarak uyandı hergün. Müstakil biryerde oturmaları gerek. Ne yapılmalı? Çıkacaklardı çıkmadılar.

Güncellemeler:
3ay Uppppppppppppppppp
3ay Uppppppppppppp

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bimer istisnasiz her sikayetini dikkate aliyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki çözüm bulunur mu? Onlar kiracı ve biz ev sahibiyiz. Aramam mı mantıklı yoksa mail mi? Kaç günde cevap gelir kaç günde çözülür?

• 3ay

Gerçekten yaşamayan bilmez. Adama bir şey demiyoruz ama zaptedilemiyor gerçekten çığırından çıktı. Az önce bimeri aradım şikayet kaydı aldılar. Dönecekler 3 4 güne :)

• 3ay

Kesin dönüş olur rahat ol ;

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...