Kapat

Irkçılık Yapıyor Musunuz?

Yapıyorsanız Neden?
Irkçılık Yapıyor Musunuz ?

2|3
25|55

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 54

• Asla ırkçılık yapmam ancak yaşadığı ülkenin bayrağına ve toğrağına saygısı olmayana da hoş görülü olmam.. Ruhu insan olmayanın ırkı ne b*k olursa olsun değmez..

0|2
    1|0
  • Yo ırkçılık bizim ülkemizde yok zaten fakat ırkçılık diye bir olay var gibi ülkemizde lanse etmeye calısan bir kesim var inş onlarda zamanı gelince ırak a gönderilecek ya da hainliklerinin sonunu ödeyecekler!!!

0|1
    0|0
  • Zenci ile Beyazlar arasinda sav ciksin, ben Zenciden yana olurum! Cünkü onlar zamaninda cok ezildiler ben gelemiyorum haksizliga... Sonuna kadar TÜRKüm, TÜRKcüyüm. Benim TÜRKlügüme, TÜRKiyeye, TÜRK kelimesine karsi olan herkese karsi son derecede irkciyim!
    Ama TÜRKlüge bir zarari olmayan baska milletide severim, amaaa kendi milletimi bir baska severim. Düsün senin bir cocugun var, en iyi arkadasininda bir cocugu var...
    o en iyi arkadasinin cocugunu kendi cocugun kadar sevebilirmisin? Hayir tabikide kendi evladini bir baska seversin... Iste bende öyle kendi milletimi bir baska severim.)

1|1
    0|0
  • Elhamdülillah yapmıyorum, yapmamaya çalışıyorum. Yapmama sebebim de dini, ahlaki öğrendiklerim. Müslüman tevazu sahibi olmalı.

1|3
    0|3
  • ırkçılık hastalıktır

0|5
    0|1
  • Üstünlük takva iledir ancak.

1|3
    0|2
  • Kesinlikle ırkçı değilim ve ırkçılığada karşıyım milliyetçi bir Türk genciyim ülkemin halkımın çıkarlarını tabiki gözetirim ama ırkçılık yapmam resim gerçekten çok anlamlı.

0|0
    0|1
  • Vatanı bölene ırkçıyım

1|3
    0|0
  • Irkçılık yapan bizden değildir

1|4
    0|1
  • Irkçılık yapmadığını, asla yapmadığını, hiç yapmadıklarını söyleyen insanların muhabbetlerini dinleseniz neler neler çıkar karşınıza, ben birden fazla ırkla birlikte çalışmak ve iş yapmak zorunda olan birisi olarak hintli ve arap insanının bizim insanımıza uzaktan yakından alakası olmadığını bildiğim için kendilerinden haz etmiyorum, bugün ülkemizin içinde Suriyelilerin, Kürtlerin, farklı etkin kökenli insanların yaşadıklarını düşününce ırkçı bir toplum olduğumuz zaten aşikar

0|0
    0|0
  • Yaparım çok gerekli bir şeydir. Bugün ırkçılığın kötü bir şey olduğunu iddia eden ülkelere bakın hepsi koyu ırkçı. Daha birkaç suriyeli'yi ülkelerine almadılar, olay çıkardılar. Bizse milyonlarca suriyeli'yi ülkemize kabul ettik ama utanmadan halen ırkçılığın kötü bir şey olduğundan bahsediyorlar. Samimi değiller.

0|1
    0|0
  • Yapmıyorum

0|0
    0|1
  • Yapıyorum

0|1
    0|1
  • hayır... dinimiz de ırkçılık yasak tır pegamber efendimiz lanetlemiş ırkçılıgı

0|1
    0|0
  • Kürtlere karşı biraz sogugum. Sebebi ise memlekete verdikleri zarar

1|3
    0|2
  • benım ırkıma laf edılmedıkce yapmam

0|1
    0|0
  • Irkçıyım çünkü ben bunu hakettim benim dedelerim yıllarca düşmanlarla başa çıkarak bu ülkeyi bana teslim ettiler Atatürk bir gecede zilan deresine 15 bin malum ırka mensup hayvanı laf olsun diye gömmedi biz rahat yaşayalım diye gömdü iyi ki Türküm

0|1
    0|0
  • yapmam

0|0
    0|1
  • Allahın yarattığı herkes eşittir benim gözümde

0|1
    0|1
  • Irkcilik yapiyorum cunku oyle yetistirildim ama soyle irkcilik yapiyorum Kürtleri degil ermeni yalakasi kurtlerden nefret ediyorum benim azinsanmayacak derecede Kürt arkadas~m var onlarda pkk destekleyen vatan haonlerinden nefret ediyor

0|0
    0|1
  • Beyni olan herkes kardeşimdir.

0|0
    0|1
  • Yapmıyorum herkes gözümde aynı ölçüde değersiz...

1|0
    0|1
  • Türk'ün diline, vatanına, bayrağına düşmanlık yapan, bu vatanı bölmeye çalışan her kesime ırkçıyım.

0|1
    0|1
  • Evet yapıyorum. Ama bu fotoğraftaki gibi değil.

0|0
    0|0
  • Hayır, Yapmiyorum, Yapmamm

0|0
    0|1
  • Oo benim gibisini bulaman ırkıılıkta varyaa aboouww

0|0
    0|1
  • Evet ırkçıyım insan olmayanları dışlıyorum.

1|0
    0|2
  • Yapmıyorum

0|0
    0|1
  • Bölücü kürtler için yapıyoruz evet

0|1
    0|0
  • Genelde evet

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    24
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 24

• Ülkeyi bölmeye kaos yaratmaya çalışanlara bayrağımızı beğenmeyip ekmeğini yiyip suyunu içtiği ülkeme hainlik yapan darbeci ve teröristlere IRKÇIYIM !!

0|2
    0|0
  • İstemsizce yapıyorum.

0|1
    0|1
  • Evet yaparım

0|2
    0|2
    • ırkçı değilim diyenler ağır yalan söylerler genelde

• @İlikdoktoru teşekkür ederim

• Doğru söyleyeni8+1 köyden kovarlar derler ya buda otür birşey ya baksana şu halee herşeyde yağ gibi üste çıkıyorlar yaa.

• Irkçı birisi değilim, insanlığa bakarım.

0|0
    1|1
  • Yapmıyorum.. her türlü genellemeye de karşıyım. her insan ayrı bir bireydir ve insanın dili, dini, rengi, ırkı ne olursa olsun;herkesin dusuncesi, karakteri, ic dunyası, kisiligi vs. farklıdır. Tanımadıgım ya da kisiligi hakkında bilgi sahibi olmadığım hickimse icin fikir beyan etmem ve önyargılı davranmam. zira insan olmak bunu gerektirir.

0|0
    0|1
  • asla ve asla, ırkçılardanda nefret ederim.

1|0
    1|1
  • Irkçılardan tiksinirim.

1|0
    0|1
  • Yapmam , yapanı da sevmem. Irkçılık saçmalıktır.

1|2
    0|1
  • yapmıyorum. insanları doğuştan gelen özelliklerine göre yaftalamak, ötekılestırmek bana gore degıl.

0|0
    0|0
  • yapmiyorum

0|0
    0|1
  • Irkçı değilim ırkçıları sevmem.

0|0
    0|1
  • Zaten melezim ne ırkçılıgi yapıyım

0|1
    0|1
  • Nefret ederim

0|0
    0|1
  • Beni Türk olduğum için sevmeyeni ben de sevmem bu kadar basit.

0|1
    0|0
  • hayır

0|0
    0|1
  • Asla yapmıyorum yapanlardan nefret ediyorum canlari cehenneme

0|0
    0|1
  • Pkklılara yapıyorum

0|1
    1|0
  • Hayır

0|0
    0|1
  • Yapmıyorum. Her renkten çok tatlı çocuklar var :)

0|0
    0|1
  • Yapmıyorum

0|0
    0|1
  • Yapmam

0|0
    0|1
  • Avrupalilara karşı ırkyicim başka milletlere karsi irkci degilim

0|0
    0|1
  • asla