Tesettürlü kızın böyle küfür etmesi normal mi?

Younow denen sitede bir yayında SÖZDE kapalı bir kız kollar sıfır kol başta saclarının yarısı görünecek şekilde bir yemeni takmış bir erkeğin yanına bağlanmış oyun havası oynuyodu kıvırtarak. bende bu kız ve tesettürlümü dedim. yayında bana yavrum hayırdır seni düz yatırır ters s... dedi. bende kaliten belli oldu başındakinden utan zürriyetsiz dedim.

0|1
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bir dönem tesettürü için şehit edilen kadınlarımız vardı şimdi ise tesettürü şehit eden kadınlarımız çoğaldı. Rabbim sonumuzu hayretsin..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Küfür etmek doğru değil zaten ama başındakini taşıyosan uygun hareket etmelisin haklısın itici bir durum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kapalı değilmiş, o şimdi oyun havası oynayacaktı ya, ondan başına bir şey takmış. :D

1|1
    0|0
  • O değilde kadınların küfür etmesi iğrenç bir şey açılısı kapalısı yok iğrenç küfür etmek net

1|0
    0|0
  • O kadar küfür eden var ki

1|0
    0|0
  • o sitenin amacı ne

1|0
    0|0
    • Canlı yayın yapıyorsun girip. Sana soru soruyorlar işte yazı yazıyor izleyenler, onlara cevap veriyorsun istersen. :D Keyfin bilir. Her yerden yayın yapan bulursun. :D

• bizimkilerin nasıl kullandıgını tahmin edebiliyorum :) @Bugraaltas

• Önüne gelen başını bağlayınca dinine bağlı Allah korkan müslüman sanmayın. Aksesuar diye kullananları görüp işte kapalılar böyle şöyle demek cahilliktir. Aynısı sadece açık diye onun hakkında ileri geri konuşmakta yanlış ve cahilcedir.

1|0
    0|0
  • Hahahaha 😆😆😆

1|0
    0|0
  • çok farketmez neiolursa olsun

1|0
    0|0
  • Onlar göstermelik

1|0
    0|0
  • benim işim var seni abime cekerim deseydin

1|0
    0|0
  • yobazlardan her şey beklenir

1|0
    0|0
  • yoğğhh amuna goyim

1|0
    0|0
  • Bunlar islami karalama politikasi guduyorlar. Bu tur oyunlara gelmemek lazim

1|0
    0|0
  • Asmis kendini demekk kii o yolun yolcusuysa karisma 😊

1|0
    0|0
  • Diyom size din sadece kapanmak degil diye ama anlamiyosunuz

1|0
    0|0
  • Çok kabiliyetli bir kapalıymış

1|0
    0|0
  • Normal değil.

1|0
    0|0
  • başına gelenlerı senınle paylaşmış

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• o tessettürlü olmuyor tatlım, kendin diyorsun kollar sıfır diye en basitinden.

1|0
    0|0
    • yayına girdiği çocuk birden müziği durdurup bana seni ananı bacını bilmem naparım dedi

• Tesettürlü ya da açık bence bir kızın küfür etmesi hiç etik değil..

1|0
    0|0
  • o tesettür degil kapalılıktır

1|1
    0|0
  • Tesettür deme şuna. Onunkisi tesettür değil. O modaya uyup türban takmiş. Aşifte

1|0
    0|0
  • bence soru kapalı bir bayanın böyle bir sitede oynaması normalmi olmalıydı :) ayrıca kimseni hayatı kimseyi bağlamaz. bize normal gelen ona gelmez. ona gelen bize gelmez. kimseyi yargılayamayız

1|0
    0|0
  • Sifir kollu basi kapali? Bence o kapali filan degildi oylesine yazmayi baglamis olabilir basina. Birde Kapali diye genelleme yapmana gerek yok bir kadinada erkegede hic bir turde kufur yakismiyor

1|0
    0|0
  • evet eder ama yerine göre onun yaptığı abes kaçmış

1|0
    0|0
  • Kalbini acik unutmus demekki

1|0
    0|0
  • kizlarin kufur etmesi itici

1|0
    0|0
  • Çok var öyle kapalı sizi gidi siziler