Yardım edin lütfen? Ne yapacağım?

İnanın artık dayanamıyorum. BIKTIM! Arkadaşlarımla tatile gitmek için para biriktirdim şimdi aileme söyledim ve izin vermiyorlar. Bunu çok uzun zamandır istiyorum ve bunun için çok uğraştım. Hayır dediklerinde gözlerim doldu ağlamaya başladım , çok sinirlendim. Ben 25 yaşında bir insanım bana bu yaptıkları nedir artık ya! Göndermiyorlar ise kendim kaçıp gideceğim artık yeter! Hayatımda hiçbir şeyi bu kadar istemedim onlardan ve bunu bana çok gördüler.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• canım kıyamam sana ınan cok uzuldum onlarla duygusal konuş ozellıkle babanla kırmaz senı ınşallah gıdersın

0|0
    0|0
    • 3ay

anlamak istemiyorlar bir şeyleri asla kabullenmeyecekler

En İyi Kız Görüşü

• 35 yaşına gelsen yine aynı şeyi yapacaklarlar karşı çık ve dik dur ağlama ağlarsan seni güçsüz sanarlar ağlama ve geç annenin karşına 'anne 25 yaşına geldim 35 yaşıma gelsem yine bana müdahale edersin fakat ben uzun süredir bekliyorum bu tatili benim de hakkım değil mi tatil yapmak büyüdüm ben anne bıraktı biraz gençliğimi yaşayayim' bunları söyle işe yarayacaktir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 25 yaşındasın ve hala aile onayıyla mı yaşıyorsun çok uzun zaman önce aile yanından taşınmış olman gerekiyordu...

0|0
    0|0
    • 3ay

bizim ailede kızlar evlenene kadar ailesiyle yaşar

• 3ay

haklısın

• 3ay

ben kendi hayatımı kurmaya karar verdiğimde 17 yaşımdaydım...

• Kiz kiza gidecekseniz sorun olmamasi ferek

0|0
    0|0
    • 3ay

evet öyle ama sorun yapıyorlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Ailen senjn için diyodur üzülme gerçi yaşında küçük değil 25 yaşındasin reşitsin yani. Ama biraz düşün bnce ailenin güvenini sarcak bisey yapmissan belki insandır izin vermemeleri

0|0
    0|0
  • Evli değilain anladığım kadarıyla peki çalışıyormusun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...