İnsana kendi bebeği çirkin gelir mi?

Baba, babaanne, anneanne maşallah diyip nazar boncukları takarken anne için bebek çok çirkin geliyorsa sorun kim de?
Anne babanın ilk çocuğu. Anne bebeği çirkin olduğu için emzirmiyor. Sütünü sağıp biberonla içiriyor.

0|0
27|20

En İyi Erkek Görüşü

• doğumdan sonra annelerin depresyona girip bu ve daha değişik durumlar gösterdiği çok olur. önce biraz zaman tanıyın kendisine ve bebeği ile yalnız kalmasını sağlayın. bebek doğunca gelen giden çok olur. hem bebek telaşı hem misafir telaşı anneleri dahada strese sokar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• doğum sonrası dönem o kadar sıkıntılıki intihar eden anneler çocuklarını istemeyen anneler vs. benim arkadaşımın ablası ben bu çocuğu istemiyorum demişti. hep mutsuzdu. sonra bebeğin ona bakışı sarılışı ve destek almasıyla atlattı çok şükür. bu durumlar çok ciddidir. bence kesinlikle destek alması lazım. o yavrucagın şu an annesine çok ihtiyacı var. ay yavrum kıyamam ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Son iki cümleyi okuyunca o annenin yüzüne tüküresim geldi..
    Anne falan değil o.. İçinde zerre kadar annelik duygusu olmayan ruhsuz bir yaratık..

4|0
    0|0
  • Sizin bebeğiniz, canınız kanınız her şeyiniz. Anneliğe hazır değilseniz doğurmayın. Bebeğinizin suçu günahı yok !

3|0
    0|0
  • gelmez

1|0
    0|0
  • Kargaya yavrusu Şahin gözükür derler nasıl bir Anne ki karga kadar sahiplenmiyor. Güzellik çirkinlik göreceli ve büyüdükçe değişir Allah ın verdiğine şükredip sıkıca sarmalı mutlu anne mutlu bebek.

0|0
    0|0
  • O bir hastalık bence annenin başka sorunları var

0|0
    0|0
  • o ananın karaktersizligi bemem bozulur diye yapıyodur bebeyin emmedigi memede süt cabuk kurur hazır mamaya dönerler yakında neyse noktayı koyuyorum bence anne kansız

0|0
    0|0
  • yok öyle biribence yaw çirkinliğinden ziyade sizin bir parçanız eli çirkin kaç kişi kesmiştir atmıştır?

0|0
    0|0
  • Bak iyi oku ve anla,
    Kuzgun a yavrusu Şahan gibi gelir,
    Kirpi yavrusu anasına pamuk gibi gelir
    Evlat anayı atar it evladını atmaz
    O derece, nasıl bir anne bilemedim

0|0
    0|0
  • psikolojik sorun bu.
    sık karşılaşılır

0|0
    0|0
  • Dayım oğlu doğdunda bune maymuna benziyor demiş asdghasdjk şimdi yakısıklı oldu doğrusu

0|0
    0|0
  • Kim bu kisi mesela

0|0
    0|0
  • Çirkin ördek yavrusu geldi aklıma o anne birgün çok pişman olacak

0|0
    0|0
  • Yuhh oha çüş akıl noksanlığı var galiba

0|0
    0|0
  • Çirkin gelse bile annelik duygusu hiç mi yok ! Sağıp biberonla vermek ne ya!

0|0
    0|0
  • Eldivenlede seviyomu

0|0
    0|0
  • ne salak bir ana

0|0
    0|0
  • Oha... O nasil anne ya

0|0
    0|0
  • Çirkin olsa bile çirkin gelmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Nazardır ya da kem gözdür. Anne bebeğini itici görüyordur. Daha önce oyle bir komşumuz oldu. Dogurduktan sonra kendini eve kapattı. Nazar çıktı sonra kadında. 😶

2|0
    0|0
  • Sevgili kullanıcı Sizi deşifre etmek istemem ama sanırım bu kişi ya sizsiniz ya da size çok yakın biri kimse kendini bu konuda suclamamali bu gibi sorunlar istenmeyen bir evlilikten ya da kişinin zamanla eşinin dis gorunusunden ya da kisiliginden rahatsız olması durumunda kaynaklanabilecek durumlardır tabi bunun daha farklı nedenleri de olabilir ornegin annenin çocukluğunda yaşamış oldugu dislanmisliklari bu yasanilabilecek bir durumdur endişeye kapilmamali ve kesinlikle bu durumun doğru olduğu dusunulmemeli en kısa zamanda. Destek alınmalı doktor eşliğinde bu durumun ustune gidilmeli

0|0
    0|0
  • Cirkin veya guzel ne fark eder. kirpi bile yavrusunu pamugum diye severken insanoglu nasil igrenc bir varlik ki cirkin diye sutunu biberonla veriyor. oyle anneden hayir gelmez

0|1
    2|0
  • kadın doğum sonrası depresyonu yaşıyor. açık ve net. derhal psikolog ya da psikiyatra gitmeli. çıksın dolaşsın azıcık, yürüyüş yapsın.

0|0
    0|0
  • Yuhhh anneye bak :/ anneliği haketmemiş biri o bence bebeğin tipine göre mi annelik yapcak yazık vallahi

0|0
    0|0
  • Bu doğumdan sonra bazı kadınlarda oluyo cocugunu öldüren bile var bu psikolojiden dolayı o kimse onunla bebeği yalnız bırakmayın

0|0
    0|0
  • Doğumdan sonra annede depresyon oluşabilir.
    Değişen hormonlar da dengeyi alt üst edebilir.
    Sorunlu aramak yerine, anne kendini iyi hissedeceği şekilde düzenlemeler yapılmalıdır.

0|0
    0|0
  • Bunu duymuştum ben, hatta ileri seviyelerde bebeğine veya kendine zarar verme olabiliyormuş, yaşayan her kimse psikolojik destek almalısınız.

0|0
    0|0
  • benim arkadaşım doğduğunda maymuna benziyormuş ama annesi onu ay parçam diye seviyormuş :)

1|0
    0|0
  • olur ya, Postpartum Depresyon yani doğum sonrası depresyon diye birsey var. bir destek alınsa ıyı olabılır.

0|0
    0|0
    • 3ay

En doğru yorum👍 Millet hemen yargılamış ama bunun psikolojik rahatsızlık olduğunu hesaba katmıyor. Kuzenimde yaşadı dr gitti destek aldı

• Annenin sorunları vardır

0|0
    0|0
  • psikolojik rahatsızlık

0|0
    0|0
  • Depresyona girmis. okuyup ufleyin. lohusalik sendromu falan oluyor bunlar.

0|0
    0|0
  • yok artik bu psikolojik buyuk bir sorun bence baska aciklamasi yok

0|0
    0|0
  • Dünya güzeli gelir bence😂

0|0
    0|0
  • lohusalık sendromu o

0|0
    0|0
  • Anne çocuğunu sevmeli yoksa Kimi sevecek başka nasıl anneyse Büyüdükçe değişir çocuk

0|0
    0|0
  • Sorun anne de

0|0
    0|0
  • Kendi bebegi cirkin gelmez asla. Sadece bir dogum şoku oluyomuş hani ilk oldugu icin o da zamanla duzelir..

0|0
    0|0
  • Yok artık yuhh yanı suratına tukurmek lazım manyak o

0|0
    0|0
  • Doğum sonrası depresyon. İlla ki geçecek normal bir şeydir. Destek almalı

0|0
    0|0
  • Anne kendine baksin o melek 👿

0|0
    0|0
  • Annede baya bir sorun var bebek çirkin diye sütü biberonla vermek yani anlamakta güçlük çekiyorum 😕

0|0
    0|0
  • neyın kafası bu

0|0
    0|0
  • Yazık yaa
    El kadar çocuk
    Günah günah
    Ağzı var dili yok.

0|0
    0|0
  • Oyle anne baba olmaz