Böyle anlayışı kıt insanlar satış görevlisi olmasa keşke?

Telefonumda bir arıza çıktı aldığım yere tamire götürdüm yapıldığında gelip almam için benden isim soy isim numara istedi görevli. Doldurduğu kağıdın bir örneğini de bana verdi ben nereden bileyim yanlış anlayacağını az önce kağıda bakayım dedim aldığı isim de soyisim de numara da yanlış. Deli oldum ya zor bir ismim soyismim de yok neyse az önce gittim bu sıcakta yürüyerek beynim sulandı diyebilirim tam görevliye derdimi anlatacağım görmezden geldi. Ben de yüksek bir sesle adım soyadım numaram yanlış, yanlıs almışsınız üçü de nasıl yanlış olduysa artık bilemiyorum dedim 20 25 dk beklettikten sonra benimle ilgilendi bomboş dükkanda bile oturdu keyfine baktı bu nasıl bir gamsızlık?

0|2
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aklınca senden intikam almış umursama ama bu gibi egosu yüksek zavalli kesim kendine muhtaç zanneder bundan sonra telefonu aldigin yere değil yapabilirsen servise kendin ver

0|1
    0|0
    • 3ay

Bekletmesini de geçtim hepsini yanlïş yazmış olmasına kızıyorum ismim H ile başlıyor S yazmış, Soyadımda R harfi var onun yerine L yazmış, Numaramın sonu 72 o 77 yazmïş.

• 3ay

Verdim bir kere 😏 Bir daha sorun olursa asla oraya götürmem zaten

• 3ay

Olan oldu evet yeterki güzel yüreğini ferah tut ona değil kendine sıkıntı eder mutsuz olursun onunda umrunda olmaz boş ver gül geç değmez hayat sana güzel

En İyi Kız Görüşü

• Tüketici haklarını kullanıp baskı yapabilirsin. Biraz iş bilir konuşunca hemen yola geliyorlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Şikayet var a yazacağım bu kadar salak insanları işe almasınlar

Erkekler Ne Diyor 9

• geri al telefon firmasına gönder

0|0
    0|0
  • Şikayet et ilgili mercilere

0|0
    0|0
    • 3ay

Şikayet var a yazacağım

• odaha ne ki adam yaparım die alıo 1 ay haber etmio gidiom soruom telefonun ekranı açık tamir edemedim olmaz digip geri verio mkq larım

0|0
    0|0
    • 3ay

Umursamıyorlar hepsi telefonu satana kadar

• 3ay

hepsi boş kendim yaptım sonunda böyle terbiyesiz insan çok fazla

• Nerede öldü bu

0|0
    0|0
  • Çalışan patrona sinir olmuştur sende arada kaynamışındır

0|0
    0|0
  • Şikayetvar'a değil, tüketici haklarına şikayette bulun kardeşim.

0|0
    0|0
  • Bilerek yapmış gamsızlığı şikayet etsene

0|0
    0|0
    • 3ay

Hepsini yanlış anlaması da bilerek bana göre. Çünkü bir peltekliğim ya da ses kısıklığı sorunum yok.

• 3ay

Bir de bana sen mi yanlış verdin ben mi yanlış yazdım diyor adımı soyadımı bilemeyecek ladar salağım sanki ben

• 3ay

Sıkma canını 😁

• Sikayet et hic dusunme bile

0|0
    0|0
    • 3ay

Tüketici haklarına mı? Şikayet var diye bir site varya oraya yazacağım

• 3ay

Sikayet var sitesine sikayet et millet gorsun

• calısanın halindende anlamak lazım ama

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya bak yorgun olabilir o an dikkati başka şeyde olabilir ama bana desin o zaman dikkatim dağınık bir daha söyleyim diye. Düzelttirmesem telefon geldiğinde alamazdın. İsim soyisim numara nasıl yanlış olabilir hepsi yani biri olsa neyse

• 3ay

yanı ama sende haklısın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...