Ne yapmamam gerek?

Güzel ve adı olan bir okulda okudum. Bölümü 3. Bitirdim. Ancak hastanelere alım yapılırken haksızlık yapıldı. Derecesi olanlar değil ağzı iyi laf yapan, dedikodu yapan ve her şeyi hocalara yetiştiren kişiler alındılar. 2 sene boyunca bu insanlar gibi gezip tozmak yerine oturup çalıştım. Stajlarda da başarılı bir öğrenci oldum. Hakkım yendiği için işe giremedim. Şimdi de başka hastanelerde ihtiyaç olmadığından işsiz kaldım ve 2 aydır açıktayım. Aynı zaman da sevgilim tarafından aldatıldım. Kullanıldım ve terk edildim. Kpss sınavına çalışıyorum ancak puanlar çok yüksek. Ve o kadar yüksek puan almam aslında imkansız. Çünki matematik tarih ve anayasa konusunda hiç iyi değilim. Psikolojik olarak çöktüm. Kendimi durup durup ağlarken buluyorum. Nefes almak bile zor geliyor sanki bana. Gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Yeniden okumayı düşündüm. Ama yine aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum. Bunalıma girdim.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru olan insan hep bu duruma dusuyor adaletsiz işte dünya sen doğru ol eğri olanlar utansın üzülme hem neden üzülüyorsun ki kendini psikolojik olarak yıpratma

1|0
    0|0
    • 3ay

Çaresiz hissettiğim için üzülüyorum. Bütün emeklerim boşa gitti. Ne yapacağımı bilmiyorum artık. Hani böyle insanın kalbi sıkışır nefes alamaz ya. Tam olarakk öyle şu an

• 3ay

Gerçekten içimi rahatlattı bunu okumak. 2 senelik okudum. Radyoterapi bölümünü 3. Olarak bitirdim. Ama okuduğum kurum bile iş teklif etmedi bana. Ne yazık ki... 2 aydır da kpss için şansımı deniyorum. Ders çalışıyorum. Baktım olmuyor mecburen dgs ygs lys gibi sınavları yeniden deneyeceğim. Gururuma dokundu biraz açıkcası. Ben emek verip de karşılığını alamayınca ama çok haklısın. Sabır önemli. Hayırlısı olsun

• 3ay

Ben iki yıllık otomotiv teknolojisi okudum. Aslında okula gitmeden önce ailem yani babam beni sağlık alımına senin gibi bir bölüme göndermeyi istedi. Yani ücretliydi oda zaten iki yıllık yirmi dört bin lira gibi bir ücret bende gerek yok kendi bolumume giderim dedim. Ve gittim görüyorsun boştayım yine sadece bizler değil ki çok insan var boşta olan moralin yüksek olursa başarılı olursun

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabırlı ve umutlu ol yarın ne olacağını hiçbir zaman bilemezsin

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...