Günümüzün önde gelen bazı alimlerinin siyonizm projesi olduğunu düşünüyorum? Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Bu kanıya söyledikleri şeylerin Kur'an'la ve Hadislerle uyuşmadığını gördüğümde varmış bulundum. Bunları da sürekli dinlediğimiz hocalardan duymak beni çok şaşırttı..

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin gibi düşünüyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hadislere göre seni bile mehdi yapabilirler ona mı güvenerek konuşacaksın 😆😆😆 Hadisleri geçelim de hangi ayet sana bunu gösterdi merak ettim.

0|1
    0|0
    • Mesela Allah cc kuran da kan içmek haramdır buyurmuştur. Bir hocanın da anlattığına göre Şahabenin biri Efendimiz sav kanını içmiş ve Efendimiz sav kanım kanına karıştı sana cehennem haramdır demiş. Efendimiz ayetten hariç bişey kesinlikle demez yine ayet var bununla alakalı zaten

• Valla birincisi anlattığın olayın doğruluğunu bilemeyiz yaşanmışta olabilir yaşanmamışta. 14 asır öncesinden bahsediyoruz. Kurandaki anlatıma gelirsek zaten o yasaklamalar gerekliydi o dönemlerde barbarlık hakimdi. Muhtemelen zevkine içen bile olmuştur. Kafa tasını kadeh yapanlar falan vardı.

• Öyle tabi ama bunu yapan cennetliktir diye bişey olamaz haram demiş Allah Efendimize saygısızlık Allah sonumuzu hayretsin..

Kızlar Ne Diyor 1

• Aman kimseyi dinlememek lazım bu zamanda kendin bir kanıya varmalıın daha mantıklı oluyor

0|1
    0|0
    • Bize yok efendim siz falanca hocayı dinleyin Kuran'ı anlamazsınız dediler robot gibi bir toplum olduk iki gündür Kuran'ı mealiyle birlikte okumaya başladım ne ayetler var..

• aynen bende hep meal okuyorum hocaya danışmaya gferek yok kur'an ve Peygamberimiz bizlere her şeye anlatmış zaten

• Harika bir yorum aynen katılıyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Onlar için alım demiyelim de
    Siyonist ajanlari var

0|1
    0|0
  • Erbakan zamaninda bas bas vagirdi da kimse dinlemedi adami

0|1
    0|0
  • kuran okumazsak hadis öğrenmezsek daha çok düşeriz bu yezitlerin ellerine...

0|1
    0|0
Yükleniyor...