Seneye okul bitecek ve Türkiye'ye döneceğim. Türkiye'de hiç çevrem kalmadı. Nasıl çevre edineceğimi hiç bilemiyorum?

Acaba yurtdışında kalıp hayatıma burada mı devam edeyim?

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çevre ıstiyosan dedikodu yapmayı öğren derin felsefi siyasi muhabbet edersen az arkadaşın olur :)
    Bence küçük şehirlerde zorlanirsin büyük şehirlere bak ve hemen büyük iş sorumluluklarınin altına girmektense gez yeni yerler insanlar gör
    Bir de hobilerine yönelik şeyler yapabilirsin
    Ne üzerine okuyorsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kal kızım sakın gelme buralar fena

0|0
    0|0
    • 3ay

Ailem olmasa ve onların üzülmeyeceklerini bilsem kesin kalmaya niyetliyim.

• 3ay

Bence kal zengin olur onları da aldırırsın

• 3ay

Zenginliği pek bilemem ama yaşamak için ideal ülkelerden bir Danimarka. İnsanın insana saygısının çok büyük olduğu bu ülkede, savaşsız, terörsüz yaşamak çok mümkün.

Erkekler Ne Diyor 19

• Bence hiç gelme

0|0
    0|0
  • Böyle düşünürsen hic gelemessin gel biyerden basla is ortamindan başlarsin cevre edinmeye yabas yavaş olur tabi senin seçimin yarın birgün Ailene bişey olsa neden orda değil dim diye dovunme snra seviyorsan tabi

0|0
    0|0
    • 3ay

Diplomamı alıp Ülkeme döneceğim kesin. Ama kalabilir miyim, benimseyebilir miyim bilemiyorum. Danimarka'da kaldığım sürece ne elektrik, ne su kesintisi yaşamadım. Metro, tren, otobüs hep saatinde geldi. 10 gün öncesi Alanya'daki yazlıkta 15 gün kaldığım da iki günde bir elektrik kesildi, iki günde su akmadı. Bu Türkiye gereçkten korkutuyor beni.

• 3ay

Alanya da oluyo genelde elektirik kesintisi türkiyeye sadece Alanya olarak bakma bence huzurlu olabileceğin şehirlerde var

• Kibristami okuyorsunuz

0|1
    0|0
  • Emekliliğinde gel türkiyeye
    Dayın amcan yalaklığın torpilin Vs yoksa iş miş yok çoook şanslı olman laızm.. Gurbette emekli olana dek dayan tatillere ve emekliliğinde gel ülkene.

0|0
    0|0
  • Bence öyle yap.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yurtdışında kal

0|0
    0|0
    • 3ay

Senin gibi öneri getirenler oldukça fazla. Benim de bu konuda endişelerim maalesef çok. ülkemin terk edilecek hale gelmesi gerçekten üzücü.

• 3ay

Maalesef işsizlik geçim sıkıntısı herşey var kendine yazık etme arkadaşım.

• boşver edinsen kaç yazar paran varsa çevrede oluyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Yeni mezun olmuş birinin ne kadar parası olabilir ki?

• 3ay

Teknoloji seviyorsan USA da silkon vadisine, ya da Hindistan'da Banglore'ye gidecesin.

• 3ay

slikon vadisi iyide hindistan olamaz hurdalardan robot araba yapmışlardı :D

• zaten ülke olarak suriyelilerden tut ohhoooo sen orada kal :D

0|0
    0|0
    • 3ay

buraya 300 kadar suriyeli bir şekilde gelebilmiş. Danimarka'da yer yerinden oynadı! Nasıl gelebilirler? Kim müsaade etti diye...

• 3ay

Ya ülkeyi sömürdüler zaten üstelik beğenmiyorlar Türkiye yi Avrupa ülkelerine kaçmak istiyorlar

• gel ben varım burda dert ettiğin seye bak

0|0
    0|0
  • Nerdesin?

0|0
    0|0
  • çevre edinmeye benimle başlayabilirsin istersen

0|0
    0|0
  • oradA kal

0|0
    0|0
  • flashbelleğe çevrrehack. exe indir kendine yükle

0|0
    0|0
  • Burada

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Çevreyi ne yapacan kendine bir yerlerden gez sonra bize yaz telden😊

0|0
    0|0
  • Nerdesin ne okuyosun

0|0
    0|0
    • 3ay

Danimarka.

• 3ay

Başarılıysan kolay iş bulursun bence

• 3ay

Burada iş bulmak hiç sorun değil. Evlenmek isteyen de çok ama hepside yabancı. Kültür çatışması yaşayacağımı bildiğim için şimdilik yabancı ile evliliğe sıcak bakmıyorum.

• imkanın varsa dönme

0|0
    0|0
Yükleniyor...