Neden sadece erkekler?

Arkadaşlar hep kahvelerde oturup muhabbet eden oyun oynayan erkeklere özenmişimdir. Neden kızlarda giremiyo? Ben dedikodu yerine arkadaşlarımla tavla oynamayı tercih edebilirdim :D Tüm günler değil tabi de :D

0|1
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• aslında mevzu eskiye dayanıyor , eskiden kadın milleti doğru dürüst sokakta sigara bile içemezdi , gezemez ve dolaşamazdı , tabi şimdilerde var öyle mekanlar ; tabu , twister , tavla , domino , pişti vs oynanan daha entellektüel mekanlardır bunlar öyle her mahallenin köşe başında bulamazsın. ama bir kaç kere gördüm kızlar da vardı kahvede ama çay getiren adama Mahmut amca diyorlardı :D tanıdık olabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nikere gitmistim adam beni kovmisti birda kizlar oturmaz demisti hemde cok buyukte degildim hani abimle gitmistim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende isterdimm 😂 ama önünden geçsek tip tip bakıyolar kaldıki içine giricez..😏

0|0
    0|0
  • ogretirsen bende oynardim :) bende hep kahveye gitmek istemisimdir gidemedigimizden olsa gerek

0|0
    0|0
  • Sen de gir çok istiyosan

0|0
    0|1
  • Bende

0|0
    0|0
  • Bende kanki sülalem rahat olmak istiyorum

0|0
    0|1
  • Bence kizlara özel kahveler olsa gidilir erkek olmasa çok güzel eğlenir dik