Türk Türk'ü korumadıkça, Tanrı Türk'ü korur mu?

Biliyorsunuz Türk'lere çok zulümler yapıldı, hiç birine sahip çıkmadık
Ama elin arap, kürt suriyelilerine sahip çıktık

0|1
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Elin arap, k. rt suriyelilerine sahip cikanlarin Türk oldugunu mu dusunuyorsun hala?
    Türkiye de Türklüğü içten ice bitirmeye çalısan ama milliyetci gibi gorunen bir zihniyetle karsi karsiyayiz. Uyanik olmaliyiz !
    Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin !
    (Alaş)

3|1
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Türk'lere zulümler hala yapılmaya devam ediliyor, bizler taraflı medyamız sayesinde bazı siyasi kimliklerin bize göstermek istediklerini görebiliyoruz sadece, siyaset artık sadece yalan dolan olmuş ülkede, Türk'e yardım etmek onlara prim kazandırmayacağı için bu konular hep ört-bas ediliyor ne yazıkki..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur ! Kanına sahip çıkmadıkça da çürüyüp gitmeye mahkumdur.

1|0
    1|0
  • KorumaZ

0|0
    0|0
  • Yaşasın türk ve kürt halklarının kardeşliği!

0|1
    1|4
  • Türk kalmadiki. Herkes suranin buranin göcmeni olmus...

Kimliklerinle en cok kompleks duyan ülke olacagiz yakinda böyle devam ederse

0|0
    0|0
  • türk türkü korumazsa allah türkü korumaz yaşasın türk birliği yaşasın turan

1|0
    1|1
  • Katılıyorum. Önce Tanrı sonra soydaş korur ancak.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Geçmişine kuşun atanın geleceğine gülle atarlar. Binlerce yıllık tarihini hiçe sayar ve İslam adı altında araplaşırsan kültürün yozlaşır. Şuanda bize olan da budur.

0|0
    0|0
  • Günümüz Türileri arap olmak için bir taraflarını yîrtıyor

1|0
    0|0
  • Artik turk turke dusman olmus

1|0
    0|1
  • ırkçılığa yer yoktur dinimizde Tanrı felan deme boşuna Irkçılık yapan bizden değildir sende ırkçı olursan müslümanlığından şüphe et bunu ben değil peygamberimiz diyor

1|0
    2|1
  • Yıldız ile hilaldir tek hedefim.
    Ona dokunan elleri keserim.
    Laf eden dili yakar gecerim.

1|0
    0|0
  • Allah katinda irk ayrimi olmamakla birlikte irkcilik yapmakta gunahtir. Sen bir muslumani korumazsan allah ta seni korumaz. Cok şükür allah bizimle her şer den bir hayir cikariyor

0|0
    0|0
  • Türk Türk'ü beğenmiyo ki hep yabancılarla kıyaslanıyoruz. beğenilmedikten sonra kim korur?

0|0
    0|0
  • haklısın ama o kadar şerefsiz kanı bozuk varki gelde anlat. Onlarda Türküm diyor işin acı tarafı bu.

0|0
    0|0
  • sahip cıkılanlardan medet umacaklar artık

0|0
    0|0
  • Korumaz boş iş boşş Sen kendini sevmiyorsan ben senin için neyapabilirimki

0|0
    0|1
  • Allah tanrının belasını versin (N. F. Kısakürek)

0|0
    0|0
  • doğru söz

0|0
    0|0
Yükleniyor...