Açık bir bayan mı kapalı bir bayan mı?

Erkekler evlenince eşinin nasıl olmasını ister? Yani sizce?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kapali sadece helaline açılacak bir bayan :-)

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 49

• Farketmez ama kapalılar cok detaycı böyle kimseyi beğenmiyorlar sonra gidiyorlar sacma sapan insanlara o yüzden genc yaşta kapanan arkadaşlar biraz değişik düşüncelere sahipler.

0|1
    0|0
  • kalbi dısarıya kapalı olsun gerisi onun tercihi

2|0
    0|0
  • Ayran mı la bu? Açık kapalı. Ben çirkinim zaten kimse bakmaz bana farketmez ikisi de bana bakmayacak kız sınıfına giriyor.

1|1
    0|0
  • namuslu olsunda acık olsun sonra allah rızası için kapanır

1|0
    0|1
  • Tesettürlü kadınlardan iğreniyorum.

2|1
    4|1
    • Neden

• @morciver_t Tamam canım sana da çav öptüm😘

• @morciver_t hahhahahhahaha çok özel bir varlık 😂😂😂😂😂😂😂😂

• Tesettürlü.

2|0
    0|0
  • Cabirio isterim yazın açılacak kışın kapanacak.

0|2
    0|0
  • ikisi de olabilir kapalı açık sorun değil önemli olan anlaşabilmek

1|2
    0|0
  • Açık.

0|0
    0|0
  • Ayran mı bu açık mı olsun kapalı mı 😄 Huyu güzel olsun gönlü güzel olsun. Bir de severse neden olmasın?

1|0
    0|0
  • Takvalı giyinsin Allahın emrettiği tesettürü uyduruk şeyi değil. Öyle olmasını istiyorum inşallah öyle olur yoksa çabuk cezaevine girerim zaten bu kıskançlıkla

0|0
    1|0
  • kapalı bayan mı olur mk en iyi ihtimalle teyze olur

1|1
    1|1
  • Bu bakış açısı ülkeyi batırmanın maskesi oldu ve hala devam ediyorsunuz.. Pes..

0|0
    1|0
    • Propaganda yapmayalm lütfen soru gayet akılli bir insann anlayabilcek seviyede. Herkes normal cevap verirken sizi altnda biseyler aramanz deyip susuyorum iyi geceler.

• Sorunun seviyesi deniz seviyesinde.. Herkes zırto olabilir beni bağlamaz..

• Senin seviyen nerde göremiyorum tabi seviyem varsa seni baglamiyosa boş konuşma yorum yapma okey?

• Temiz, dürüst, saf biri olmasını isterim kapalı'da olabilir açık'ta açık olursa dikkat çekmeyen mini etek göbeği açık kendini gösteren bir kız istemem ne kadar düz bir kız olursa benim için o kadar iyi göğüsü küçük kalçası küçük biri olsun dikkat çekmesin

0|0
    0|0
  • ben özgür bir insanım, rahatım, her an herşeyi yapabillecek biriyim. o yüzden açık bayan daha çok tercihimdir.

0|0
    0|1
  • Açık

0|0
    0|0
  • Açık

0|1
    0|0
  • namuslu ve ne acik ne kapali ortasi

0|0
    0|0
  • karakteri sağlam bayan derim

0|0
    0|1
  • Açık olsun bizim olsun uğraşamam öyle kapalıyla falan canım sıkıldığımda eşimide alıp bir mekana gidip karşılıklı içmek isterim.

0|0
    0|0
    • içmek mi. kapalı bayanda seni istemez bu durumda merak etme. hatta açıklarında çoğu

• ya eşinle evde iç anlarımda neden insan eşini bir mekana götürür içerki. ben erkek olsam diyorum yapmazdım

• evet haram ayrıca oyuzden.. sana fırıldak falanda demedim alakası yok..

• Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 23

• muhafazakar kesimin tercihi belli... valla benim eşim açık olsun :D:D erkeğin türbanlısı çekilmeeeyoo diye saçmaladıktan sonra gidiyorum.

2|0
    0|1
  • Hocam Allah için kapanın kapanacaksanız. Erkekler için değil.

2|0
    0|1
    • Sorum onlar için kapanmak değil biliyorum Allah için kapanmann olduğunu sadece bir soru

• Açik.

3|2
    0|1
  • Ne kapali lar gördüm yapmadıkları şey yok ne açıklar gördüm eli erkek eline değmemiş.

1|1
    0|1
  • Eşimin değil benim ne istediğim önemli beni hersekil kabul etmek zorunda. başörtü Allah rızası için takılır

1|0
    0|0
  • erkek olsam açık isterdim

1|0
    0|1
  • Açıkkk

0|0
    0|1
  • Değişir

0|0
    0|1
  • Saçma bir soru. Benim ailemdeki hiçbir erkek kapalı bir bayanla olmaz asla. Başkası da açık bayanla olmaz. Yani kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|1
  • Kapalı

0|1
    0|1
  • amma da tesettür sorusu soruldu ya

0|0
    0|1
  • açık

0|0
    0|1
  • Fark etmemeli bu