Benim gibi allaha ve kurana farklı inana kimler var?

allaha ve kurana farklı inanıyorum cogunuz gibi inanmıyorum benım gibi kimler var?

• nasıl soru o la
    41% (7)27% (3)36% (10)Oy Ver
  • allah tektir iyimisin
    18% (3)27% (3)21% (6)Oy Ver
  • kafana göre din yaşamaya devam et hapcı
    18% (3)18% (2)18% (5)Oy Ver
  • bilmiyom panpa
    0% (0)9% (1)4% (1)Oy Ver
  • sen yaşıyonmu
    6% (1)9% (1)7% (2)Oy Ver
  • evet bende senın gibiyim
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • allah korusun allaha yakın bana uzak ol panpa
    11% (2)10% (1)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay yorum atın ya

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kafana gore din yasamaya devam et 😂😂😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• cevap seçeneklerinden bir ergen olduğun belli , inanmamak için sebeplerin olmalı ve de en azından aç bir 4 kitabı oku be sana mantıksız gelen ne bir bak... tabi inanmıyorum deyip kafana göre boş şeyler yaşama... bir bok olur Allah dersin :)

0|0
    0|1
    • 3ay

Ben kurana ve peygambere inanıyorum kardeşim

• 3ay

illa duymak istediğin buysa ben 8 Yıldır inanmıyorum ondan öncesinde hep korkutularak inandırılmıştım. 4 kitabı da okudum , alemlerle ilgili gerçekten bilgili insanlar ile saatlerce oturup konuştuk tartıştık , sen halt yedin? ben Hz. Muhammed adında bir insanın yaşadığına inanıyorum mesela , bilmediğin şey senin çok , ben hacı hocalarla da oturup saatlerce seanslara katıldım konuştum muhabbet ettim , astrolog ve astral yaşayan insanlar ile de oturup saatlerce konuşmuşumdur. Görmediğin bilmediğin bir sürü şey var ama bilinsin ki ebedi bir kanıtı olan her şeye inanmışımdır... kendinle çelişiyorsun...

• 3ay

kocum benım yaşım 23 7 yıldır sorguluyorum kurandan başka kaynagım yok

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı dilde anlaşamazken bu konu da benim için böyle Allah ile kul arasında Kur an ilk emanet sahih hadisler yani sünnetler tercihim.

İslam' a ciddi ve yoğun saldırılar var maalesef.

0|1
    0|0
    • 3ay

Malesefki hadis ve sünnetleriz kurana uymuyor peygamber sadece kurana uyuyordu
      Araf 203 : Onlara bir âyet getirmediğin zaman, “Sen bir tane derleseydin ya!” derler. De ki: “Ben ancak Rabbim tarafından bana vahyolunana uyarım. Bu kitap, Rabbinizden gelen göz açıcı belgeler olup, inanmış bir topluma rehber ve rahmettir.”

• 3ay

Daha önce konuşmuştuk aklımda benim de ve güzel bir davet en mühim rehber Kur an

• 3ay

teşekkür ederim iyiki varsınız

Erkekler Ne Diyor 3

• Farklı inanıyorum derken biraz açsan iyi olurdu.

0|1
    0|0
  • E dedim. Müslüman değilim.

0|0
    1|0
  • İslamın inanç esasları bellidir.

1|0
    0|0
    • 3ay

kurandaki allahla hadisteki allah fakırlıdır

• 3ay

Bnde oyle diyorum sonunda anladın