Kız öğrenciye ev kiralarlar mı?

ev kiralamayı düşünüyorum yurt tarzında değil bireysel ama ev sahipleri kiralarlar mı ya da ev kiralamakta zorluk çeken oldu mu üniversite hayatında? avantajları ve dezavantajları neler?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kiralarlar ama bazı yerler 600 liralık evi öğrenciye 650 falan kakalamaya çalışıyor çok evde arkadaşım var kiralarlar

0|0
    0|0
    • 3ay

hmm. uyanık olmak lazım diyorsun anladım

• 3ay

Aynen herkes paragöz zaten dikkatli ol ev kiralama rehberi falan arat mümkünse dikkat etmen gereken çok şey var çünkü aidatına kadar sor evin gözün açık olsun

• 3ay

haklısın çok sağol uyardığın için bakalım zaten buraya haber ederim nasıl olucak ne biticek. şehir belli olsun sorucam zaten bilen eden var mı diye

En İyi Kız Görüşü

• Nasılsa bunlar öğrenci diyip 500 liralık kirayı 900 lira söylüyorlar acimalari sıfır 😥😥😥

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yerine ve ev sahibine göre değişir

0|0
    0|0
  • Kızlara veriyorlar evi zaten

0|0
    0|0
  • Evet..

0|0
    0|0
  • Erkek ogrencilerden daha avantajlilardir

0|0
    0|0
    • 3ay

erkeğe ne yönden vermiyorlar karı kız içki ortam ve eve zarar verme muhabbetinden dolayı mı :p ama adam zaten o rahatlık için tutuyor evi o kadar kasıntı olacaksa zaten gider yurttada kalırdı :D demi ama

• 3ay

yok artık ya nerde bu vefalı öğrenci sever kolu komşu diye bahsettikleri azınlık :D

• 3ay

Bana hic denk gelmediler 😀

• Kiracıyı aldılar fetöcü diye sağlam kiracı lazım :/

0|0
    0|0
  • Genelde kız öğrenciye kiralıyorlar zaten. Erkek öğrenciye zor veriyorlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

eve giren çıkan sorun oluyor mu peki lafını yapıyorlar mı merak ettim

• 3ay

Apartlar var, güvenliği vardır onların. Tuzludur biraz , onlarda kalırsın.

• 3ay

öyle olucak galiba bakalım hayırlısı :)

• Kiralar

0|0
    0|0
  • ev iyidir, paraya bakar herşey kızlara daha rahat ev veriyorlar erkek öğrencilere nazaran

0|0
    0|0
    • 3ay

ev veriyorlar da hadi diyelim çevre rahat veriyor mu? verir mi

• 3ay

ne partisi ya alt tarafı çay sigara makara :) ondandan kapıya konmam heralde :D

• 3ay

yok işte demek istediğim komşuları rahatsız etmedikten sonra birşey olmaz :D

• Tercihhin tuttumubyaa?☺

0|0
    0|0
    • 3ay

büyük ihtimalle tutacak yerleri yazdım ondan düşünmeye başladım artık bir an önce işten de çıkışımı verip kendimi okul havasına sokmam lazım :D valizimi bile aldım istanbula dönersem bidaha banada mavış demesinler... :)

• sıkıntı olmaz dikkatli ol yeter

0|0
    0|0
  • Kız öğrenciler daha kolay kiralar..
    Bizim birkaç dairemiz var öncelik kız öğrencileredir. Temiz ve daha sakinler

0|0
    0|0
    • 3ay

peki tercihler açıklandığı takdirde gidip yerinden mi bakmalıyım yoksa site ilanlarından mı araştırmaliyım ne tavsiye edersin bana?

• 3ay

ev bulmak kolay mı öyle ha deyince bulunmuyor o yüzden gidip yerinden mi araştırıp bulmam lazım yani

• 3ay

Okuyacağın şehre göre değişir ama kolay bence, aynen gidip bölgede bir emlakçıya gir iş bu kadar basit

• Ev kiralamayana ceza var artk

0|0
    0|0
    • 3ay

niden öyle bişey dedin düşmedi jetonum :)

• 3ay

Kiz ogrenciyim diyorsun ev verirlermi diyorsun ya evini ogrenciye vermem diyem ceza odeyecek

• 3ay

aaaa hay Allah razı olsun o cezayı getirene :) öğrenciye vermezler ev ama öğrenciden medet umarlar okusun derler lafla olmuyor demi...:)

• evet

0|0
    0|0
  • erkeğe verme ama kızsa bırak 2567895 kişi kalsınlar. erkeklerin çoğu hayvan çünkü.

1|0
    0|0
  • kiralamaması için sebep var mı

0|0
    0|0
  • Erkek ogrencilerden daha fazla sansin var diyebilirim

0|0
    0|0
  • Sırf gözlerine kira almam ben:)

0|0
    0|0
    • 3ay

ya sırf kaşıma gözüme benden kira almayacak ev sahibinin başına yıkarım o evini :D

• 3ay

sırf çok sıcak diye orayı yazmadım inanırmısın bak :D uludağ kırklareli falan kışın karşı kışlı geçen her yeri yazdım antalyayı bile ailem yaz dedi sıcak diye yazmadım :D bende öyle sorunlu bir insanım sibiryada okul olsa yazarım ama sıcak yerde yaşayamam :D

• Kiralanıyor benim kızkardeşimde kirada şuanda yurt yerine

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl memnun mu yani yalnız yaşamak baş edebiliyor mu ev sorumluluğuyla

• 3ay

tamam paylaşımlarımı sorularımı takip et mutlaka bekliyorum görüşlerini oldumu :)

• 3ay

Tamam sıkıntı yok

Kızlar Ne Diyor 3

• Kız öğrenciye veriyorlar evleri zaten

0|0
    0|0
  • Bulunduğun şle göre değişir. Ama sana tavsiyem ilk sene yurtta kal

0|0
    1|0
    • 3ay

neden? ne yönden yurtta kalmamı tavsiye ediyorsun. ben misafirlikte bile yatıya kalamayan insanım 6 hemcinsimle aynı odayı tuvaleti hayatta kullanamam kendimi biliyorum kaçarım :D

• 3ay

Sana 6 kişilik odada kal dedim mi? Özei yurtta tek kişilik odada kal ama ilk sene eve çıkma. Tanı önce orayı öyle karar ver.

• Kiralarlar fakat ücret konusunda dikkat et fazla lazla söylüyorlar

0|0
    0|0
    • 3ay

hmm öyleymiş burda herkes aynını söylediler

Yükleniyor...