Hayatımdan bıktım artık ne oluyor böyle?

Sesim kötü tipim kötü bunlar umrumda değil ama bazı insanların davranışları gerçekten canımı sıkıyor saçlarımı uzattım karıştılar sakallarımı uzattım karıştıar yav sanane sen kimsin ki benim zevkime karışıyorsun? Arkadaş ortamım hiç olmadı ve olmayacakta 21 yıldır doğduğumdan beri tekim ve hiç bir şey yapmıyorum. Ailemle bile bir yere gitmek istemiyorum birisi bakıyor ve hemen sorgulamaya başlıyorum neden baktı, niye bakıyor v. s. Takmıyorum ama insan bir yerde patlıyor canım çok sıkılıyor ya akıl verin...

1|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence insanların acımasızca eleştirileri seni paranoya yapmıs. İnsanları hiçbir zaman tam anlamıyla mutlu edemezsin çünkü fikir ve zevk ayrılığı her zaman olacaktir birisi seni sevse diğeri güler. Farkındalığın iyi bir seviyede, kulak asma kimseye kendi doğrularını yaşa.
    Onlar sana beğenmedikleri icin gülsünler; sen de hepsine aynı oldukları icin kahkaha at. Esenlikle...

1|2
    0|0
    • 3ay

Şizofreni olabileceğimden şüpheleniyorum, evdekilerin ve bazı kişilerin kendi aralarındaki düşüncelerine şahit oldum. İçime çok kapanığım derdim olsa bile kimseye anlatamıyorum o derece asosyalim işte... Sosyal aktivitelere katılmaya çalışıyorum bu yüzden de bisiklete biniyordum bir aralar aktif olarak işe de yarıyordu yolda gördüğüm bazı kişiler bile yaklaşıp sohbete başlıyorlardı bende çoğu kişiyle bu şekilde sohbet ettim ama olmuyor gerçekten yapamıyorum konuşmayı bile beceremiyorum ben...

• 3ay

Kendimi seviyorum ama insanları sevmiyorum :) Burada değerli zamanını harcadığın için teşekkür ediyorum ^^

• 3ay

Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...