Sizce de omuzdan sarılmak ve belden sarılmak farklı anlamlar taşımıyor mu?

çalıştığım yerde sevgilisi olan - sevgilisi de bizimle aynı yerde çalışıyor - bir arkadaşım, geçen gün birden arkamdan gelip belime sarıldı " ya sen ne kadar kilo vermişsin" dedi.

çok rahatsız oldum ama o an şaşkınlıktan bişi de diyemedim. bir arkadaşım abartıyorsun ikisi çok farklı şeyler değil ne diye rahatsız oldun ki falan dedi, kafam karıştı.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Omuz arkadaşlık seviyeleri / Bel olayı sevgili için veya etkilemek içindir.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Omuzdan sarilan daha cok arkadas tarzi bir sarilmadir
    Belden sarilma ise sevgili tarzinda bir sarilmadir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet farklıdır haklısın..
    Ayrıca bu konuda hassas davranmanı da takdir ettim..

1|0
    0|0
  • taşıyor tabi, taşımaz olurmu belden, omuzdan, göğüs hizasından hepsinin manası farklı

1|0
    0|0
    • oha anlatsana biraz

• mesela bir yerde fotoğraf çekiliyosunuz (düğün vs) ve elini omzuna atmak abes kaçıcak o zaman belin biraz daha yukarısından sarılıyosun işte, normal zamanda yapıyosa belden çok ta farklı değil tabi birazcık daha seviyeli sadece, tabi çok didiklersen yoksa biri gelip benim sevgilime omzundan da sarılsa arkadaşçaymış falan anlamam sarılıveririm boynundan :D

• Belden sarilmak nedir ya asdfada

0|0
    0|0
    • eğer kişinin sana arkası dönükse sol tarafından gidip sol elini kişinin sol tarafına doğru bel kısmından tutarsan belinden sarılmış olursun, bu da böyle bişi.

• Ya sen neyi anlatiyosun niye beline sariliyo manasinda dedim ben.

• Tabikide farklı anlamlar taşıyor. Sana karşi bir ilgisi olmayan birisi neden belinden sarilsin ki l

1|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...