Cope yemek atiyormusunuz 🍗🍝🍖🍕🍟🍣?

Ben bugun aksam is cikisi bir suriyeli aile gordum... kadinin kucaginda bebek ve biberonu var.. biberon copun tam yaninda kaldirimda... yani butun pislikleri cekip bebecigin agzina gidecek bu ayri bir uzuntu... ama aslinda daha buyuk sorun cop posetini ortadan ikiye yarmis babasi var orada yemek ariyordu... neden calisipta ailesini boyle dusurmus anlamak zor.. bayagi uzuldum bee... zamaninda evde cope doktugumuz yemekler geldi aklima... artik dokmem... ya isitir bidaha yemeyi denerim ya da baktim artiyor alirim elime tencereyi disarida ac olan birilerine gotururum 😐

Edit; o aileyi gorupte duyarsiz kalamazdim elbet... babasina guven olmaz diyerekten marketten mama bez sut falan alip annesine verdim... fazla utandirmadan uzaklastim 😔😔...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Harikasın ya
    Sadaka sayılır bu, Allah kabul etsin bro

0|1
    0|0
    • 3ay

Sagol.. ama insan uzuluyor be.. keske hic bir bebek ac uyumasa... buyuklerin sucunu o bebecikler cekiyor ):

• 3ay

Gulum lafini sevmem.. ama tanimiyorsun sorun degil

• 3ay

Sori bro

• dışarıya kaba koyuyorum kediler köpekler falan yiyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben sevmiyom suriyelileri vicdanli olamiyorumda onlara karsi

0|0
    0|0
    • 3ay

Insandir nihayetinde benimde cok sevdigim soylenemez... ama insanlar acken bizim dusunmememiz olmaz...

• 3ay

Onlara vicdanli olamiyorum aklima sehit ettikleri türk gencleri. Geliyor beter olsunlar diyoru.

• Atarim genelde

0|0
    0|0
Yükleniyor...