"Keşke o acıları yaşamasaydım" dediğiniz oluyor mu?

Peki o acıları yaşamasaydınız şimdi bu kadar güçlü olabilir miydiniz?

1|0
16|6

En İyi Erkek Görüşü

• insanı güçlü yapan yaşadığı acı tecrübelerdir nekadar acı tecrübe yaşadıysan okadar güçlüsün ben yaşadığım hiç birşeyden pişman değilim her acı hatıra yeni tecrübe ve kazanımdır ve donanım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, beni büyütenler onlar. Onlara saygım var, beni ben yapanlar geçmişim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her nekadar zorlu olumsuz işkence verici olsada öğrenmek için her şey değer yani hayatta keşkelere yer yok dünyada bulunuş nedenini bilenlere

1|0
    0|0
  • hatırlatma bee

1|0
    0|0
  • pogffff

1|0
    0|0
  • Beni ben yapan geçmişimdir.

1|0
    0|0
  • Acılar insanı güçlendirir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Haklısın. Ben de bunu söylüyorum kendime. İyi ki yaşamışım. Her şeyin bir sebebi var derler ya bu o kadar doğru bir söz ki. Ben o acıları yaşamasam, bu şekilde olmazdım, güçlenemezdim. Şimdi aynısı olsa yıkamaz beni.. Her acı güçlendiriyor insanı.

1|0
    0|0
  • hatırlamadığım sürece beni ben yapan onlar ama hatırlamak aklı lanetin dünyanın en güçsüz insanı oluyorum

1|0
    0|0
  • 6yil once kardesimi kaybettim, ozamandan beride pek de uzulmuyorum nekadarda ne olsa :) yani ozaman oyle bir canim yandi ki, yarasi hala kaniyor, yani ask acisiymis omus buymus ilgi alanimda degil

1|0
    0|0
  • Gücümü verecek acılar onlarsa eğer ölmeyi yeğlerim o acılar bana güç değil utanç ve göz yaşı verdi..

1|0
    0|0
  • aslında tezatlık evet belki şimdi güçlü olamazdık ama yıpranışları ne yapıcaz:(belki de o acıları yaşamasaydık daha enerjik mutlu ve sağlıklı olucaktık.. bilmiyorum bu da bir çelişki

1|0
    0|0
  • şu an kendimle yüzleştim.

1|0
    0|0
  • En kötüye bile şükretmek lazım🙏🏻

1|0
    0|0
  • yaşamasaydım ruhum daha sağlıklı olurdu

1|0
    0|0
  • Evet