Asosyal misiniz?

Sosyal misiniz asosyal mi sahsen ben 2 haftadir evden hic cikmadim bu durum normal mi sizce bilmiyorum ama disari cikmak icin bir sebebim yok bir kursa mi yazilsam diye dusunmeye basladim var mı tavsiyeleriniz herşeyden sıkılan bir tipim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• evden işe işten eve insanların cok olduğu yerlere gitmem insanlarla fazla iletişime gecmem kalabalıklardan uzak durarım

0|0
    0|0
    • 3ay

İnsanlari mi sevmiyosun

• 3ay

Bende kimseyi sevemiyom 😕

• 3ay

sevmem kimseyi herkes kendi menfeatleri peşindeler o yüzden uzak dururum kimseyle arkadaş olmam istemem de zaten

En İyi Kız Görüşü

• Evden cikmakla sosyallik arasinda dusundugun gibi bir iliski yoktur. Yani evet, eger mecbur olmadikca evden cikmayan ve İNSANLARLA KONUSMAYAN insansaniz asosyalsiniz. Ama mesela ben tatildeyim, cok az gorusuyorum arkadaslarimla, oysa ki sosyal bir insanim. Sosyallik disari cikmaktan daha cok insanlarla olan iliskilerimize dayanir-tabii ki sanal degil, gercek iliskiler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çık bence psikolojin bozulur

0|0
    0|0
  • Ortası

0|0
    0|0
  • Parasızlıktan

0|0
    0|0
  • asosyal ve sosyalfobik bir ezigim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet asiri hem de

0|0
    0|0
  • asosyalim ama ailemin payı büyük hiçbir yere izin vermiyolar arkadaşlarımla görüşmeme konuşmama hiç izin yok haliyle bu haldeyim

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen

• 3ay

Cokk sıkılıyorum ama disari cikincada sıkılıyorum bende evde oturmayi sectim

• 3ay

EE peki evde napıyosun

Yükleniyor...