Zuhal olcay tanışma?

arkadaşlar haftaya bir arkadaş aracılığı ile zuhal olcay ile tanışacağım. kendisi ile ne konuşabilirim , nasıl çekinmeden muhabbet edebilirim? nelerden bahsedebilirim? kendisi çok sevdiğim bir sanatçı ama karşımda olunca aklıma hiç bir şey gelmez... lütfen yardımcı olun. :))

Güncellemeler:
GÜNCEL

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• img-s2.onedio.com/.../...818a002b42ac14a98c396.jpg
    Piyango günler efendim. Korkarım size çıktım, o talihli sizsiniz kutlarım diye başla burdaki gibi devamı gelir :D :D

0|1
    0|0
    • ciddi misiniz, direk piyango günler efendim desem :) anlar mı. ayıp olmaz değil mi?

• 3ay

maalesef çok aceleye geldi , acelesi varmış. bol bol sarıldım kendisini çok sevdiğimi söyledim bir demet çiçek verdim. ve bir fotoğraf çekildik. kendisine sarılmak bile yetti. çok sıcakkanlı.

• 3ay

Aynen sarılmışsın fotoğğraf çekilmişsin o da iyi :D evet ben yakından tanımıyorum tabi ama dışardan bakılınca bile çok samimi bir insan gibi geliyo

En İyi Erkek Görüşü

• konuşmanı önceden planla :D ayrıca okadar da kafaya takma naparım ne ederim diye yoksa heyecanlanırsın :D

0|1
    0|0
    • elimde değil benim için çok değerli yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben onun güller ve dudaklar adlı şarkısını çok seviyorum bunu ona iletirmiisn lütfenn :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çekinme hepimiz aynıyız istediğin her soruyu sor bence :)

0|1
    0|0
    • elimde değil benim için çok değerli yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum.

• Sakin bir şekilde davranırsan yanlış yapmassın merak etme :)

• umarımm :)

Yükleniyor...