Ben edepli giyinmeye çok dikkat ederim ve tamamen kendi isteğimle. Kimsenin uyarmasına gerek olmayacak şekilde. Siz?
Tamamen meraktan sordum. Kimseyi yargılamak bana düşmez. :)
Bence çok doğru, sizce?

Güncellemeler:
Güncel
Gncl

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her şey giyim ile olsaydı kabuğu iyi olan tüm meyvelerin içi lezzetli ve sağlam olurdu.. Ahlak ve fazilet giyimle değil ruhla olur..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle İstanbula gidince edebin e sini göremiyorum
    göbeğini göötünü açmayan karı kalmamış
    yanıyorlar alev alev
    10 yaşından 90 yaşına kadar herkes anadan üryan
    kadın külot kadar kısa şort giymiş gene ayy hava da nem var bunalıyorum terledim diyor
    şortuda çıkarırsa klimaya dönüşecek ellam

1|0
    0|0
    • Sevgilim İstanbul'lu. Sizin oraların nesi meşhur? Diye sorulduğunda, kaşarları diyor çocuk. Sapıtmış resmen İstanbul'dakiler, ben de ağım açık bakıyorum oraya gidince oradakilere.

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• Toplumun prototipini senin gibiler oluşturduğu için ülkede kadınların konumu böyle. Kimse başkalarının belirlediği kıstaslar çerçevesinde giyinmek zorunda değil. Edep adap ahlak namus kıyafetle olmaz. Sana göre şort giydiğim için edepsizimdir belki ama içten bakıldığında çok iyi bir insanımdır? Sen "edepli" giyinmene rağmen çok kötü bir insansındır mesela? İnsanların, hele ki kadınların, kendilerini ifade etme şekillerine karışmayın. Elinizi çekin artık kadınların hayatından. Kendi sıkıcı renksiz yaşamlarınızın acısını öteki kadınlardan çıkarmayın. Kadınların ne giydiği, ne dediği, ne yaptığı sadece onları ilgilendirir. Evet biz kendimizi başkalarının çizdiği çizgilere sığdırmayan kadınlar olarak senin gözünde ahlaksızız ama sen de bizim gözümüzde başkalarının namus bekçiliğini yaptığın için ahlaksızsın.

0|0
    0|0
  • Yargılamayan insan paylaşımı değil bunlar. Giyime göre insanların edeplerine, haysiyetlerine, iffetlerine laf edemezsiniz. Kapalı olup da yapmadığı şey kalmayanları da biliyoruz. Herkes haddini bilmeli.

0|0
    0|0
  • Kısmen doğru

1|0
    0|0
  • Zorundadır?

0|0
    0|0
Yükleniyor...