Siz hiç yalanları dinlerken eğlendiniz mi?

Siz hiç yalanları dinlerken eğlendiniz mi?
Doğruları biliyorsan, yalanları dinlemek eğlencelidir.
B. Shaw

0|0
19|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kulaklar neler duydu... Eyfel kulesine 20 saniyede tirmanip, oraya spray boya ile Fenerbahce yazan mi istersin, denizin altinda tupsuz 4 saat dalan mi istersin, kopekbaliginin gozune yumruk atan mi istersin, Ayvalik'tan muzigin sesini acinca, Izmir'deki ablasinin telefon acip "kis oglum sunun sesini" deyisini mi istersin, 100 metreyi 8 saniyede hem de kumda kosan mi istersin... Sec begen

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben patavatsızım pat diye yüzüne söylüyorum yalanını böyle eğlenmeler falan bana aptalca geliyor, belki o kişinin arkasından gülüyorsun ama karakterine saygın kalmıyo, bence yüzüne vurup dumur etmek lazım o daha çok sevk verir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yalani soyleyen hainleri gordugumde kuplere biniyorumda, onlara inanan milyonlari gorunce soyleyecek soz bulamiyorum artik?

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • ben çok severim yalan dinlemeyi hatta kasten canım muamelesi yapıp oturup bideo yalan hakkında sohbet etmeyi sonuç itibarıyla kendini rezil etmek için özellike çaba sarfedenlerle eğlenmek bence çok doğru bir davranış ;)

1|0
    0|0
  • Ben eğlenirken sinirleniyorum. Aleni şekilde yalan söyleyenin tam suratının ortasına vurmak geliyor içimden.

1|0
    0|0
  • Evet, oldukça :D Ama bu karşındaki seni ahmak yerine koymaya çalışmadığında güzel.

1|0
    0|0
  • 😅 evet yalan şeyler yaşıyoruz ortaya çıktığındaki dram başka tabi değer verdiğin insandan duyduğun yalanlar yıkar adamı gülersin aptallığına

1|0
    0|0
  • Yalanları dinlemek aynı zamanda, kırıcı, sinir bozucu, üzücü ve yıpratıcı da olabilir...

1|0
    0|0
  • Aksine daha cok sinirlendirir beni

1|0
    0|0
  • Yalan olduğunu bileyim yüzüne o an derim.
    Masamdan kovalarim.

1|0
    0|0
  • Billy shawn söylediyse doğrudur

1|0
    0|0
  • Yalanı sevmememe rağmen eğleniyorum. Gözlerime bakarak daha ne kadar yalan atabileceğini öğreniyorum.

1|0
    0|0
  • Evet, aptallığı seyretmek ayrı bir zevk.

1|0
    0|0
  • Çok.

1|0
    0|0
  • yalanı sevmem konuştuğunu anlarsam sustururum.^^

1|0
    0|0
  • Gerçekten de komik oluyor

0|0
    0|0
  • Üzüldüm sadece

0|0
    0|0
  • o kadar tatli yalan soyleyenler var ki :) abi biliom sallio ama guzel gulduruyorlar :)

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • inanıyormuş gibi yapmam çok hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • evet eğlendim :D

0|0
    0|0
  • okadar zeki birisi değilim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Eveet ahhahhha

1|0
    0|0
  • evet çok komikler jsjs

1|0
    0|0
  • aynen. sonra da dalga geçerim :D ya da dedikodusunu yapar arkasından konuşurum. ki dedikodu yaptığım tek muhabbet budur..

1|0
    0|0
  • Evet çok eğleniyorum bazen

1|0
    0|0
  • Ne eğlencem ağzına iki tane yapıştırasım gelir

1|0
    0|0
  • Evet sinir krizi geçirirken gülüyor insan istemsizce

1|0
    0|0
  • Evet hep oluyor cakdirmadan inanmiw Kimi yopiyorum hec kimin yalanin üzüne vurmaq isdemem

1|0
    0|0
  • Evet. Karşındakinin çırpınışını ve aciziyetini izlemek kadar güzeli yoktur.

1|0
    0|0
  • Kimin yalan söylediğini insan bilemez ki bazan uzatır bir anda sıkıcı gelir orda belki anlarım zor

0|0
    0|0
  • Hiç eğlenceli değil. Üzülüyorum gerçekten. Birinin bana yalan söylemesinden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • İçimden soyle yalanını sii.. demisligim var

0|0
    0|0
  • Sinir oldum. Çok tuhaf oluyor

0|0
    0|0
  • Baya eğlenceli durum

0|0
    0|0
  • Çok gülüyorum 😂😂😂 ben bir öleceğim günü bilmiyorum çünkü

0|0
    0|0
  • baya eğleniyorum ya birde inanıyormuşum gibi yapınca tadından yenmiyor :D

0|0
    0|0
  • Evet çok kez oluyor bu olay artık anlatılan şeyleri umursamıyorum bile

0|0
    0|0
  • Cok nadir gülmeme sebeb oluyo ama genelde fark edersen tek kaşım kalkıyo otomatikman

0|0
    0|0
Yükleniyor...