Okulda ya da isyerinde sizinle hic ugrastilarmi?

Ugrastilar mi ne sekilde oldu ve siz bu durumda ne yaptiniz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversitede bana takan bir hoca vardı. Siyasi görüşüm ondan farklı olduğu için ve bunu gizlemek gereği hissetmediğim için de benden nefret ederdi. Onun yüzünden iki senelik meslek yüksek okulunda üç buçuk sene okumak zorunda kaldım. Sınavdan mı atmadı beni, devamsızlık yapmadığım halde devamsızlıktan mı bırakmadı. Ama adalet yerini buldu aldığım son haberlere göre Fetö üyesi diye tutuklamışlar adamı. Hiç üzülmedim hatta çok mutlu oldum. Başka gençlere çektiremeyecek bana çektirdiklerini.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• eski okulumda herkes benimle ugrasıyordu ve ciddi anlamda bos sebeplerle biri geliyo diyoduki sen benım arkamdan konustun öylemi halbuki öyle bisey yok bir kızın sevdigi cocuk beni seviyo diye yapmadıgı kalmamıstı bana herkesin ortasında sınıfta benle dalga gecmislerdi sen bunu mu seviyosun diye sevdiğim cocuga demislerdi bunların tek sebebi ne biliyomusun KISKANCLIK bir insan bir insanla durduk yere ugrasıyorsa kıskanıyorlardır baska sebebi olamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yakın arkadaşlarım benimle uğraşır bende onlarla onun dışında hayır biri uğraşıyordu oda kıskanç biriydi

0|0
    0|0
  • Lisede üniversitede uğraşırlardı

0|0
    0|0
  • her yerde olur bu

0|0
    0|0
  • Herdaim dua ettim benle ugrasanlar hep gitti

0|0
    0|0
  • oldu dövdüm

0|0
    0|0
  • hayat boyu uğraştılar hepsinin ağzının payını verdim :D

0|0
    0|0
  • evet ay kızlar çok sapık

0|0
    0|0
  • uğraşırlardı sırf sinirlendirmek için sövünce hoşlarına giderdi böyle de manyak arkadaşlardı işte

0|0
    0|0
  • şaka amaçlı takılırız ama rahatsız edici durumda olayın boyutu degişir

0|0
    0|0
  • doğrudur Uğraşıldı Sonunda Ben Kötü Oldum ve İşime Son verildi

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne oldu

• 3ay

Nasil yani yoneticinle iliskinmi olduki sana naptilar peki tam olarak

• 3ay

Ya İlişkim Derken Sevgili Olduk Beraberiz biz Artık Açıkça Söyledik Birbirimizi Seviyoduk Onlarda Bunu Hazmedemiyodu Birimize Laf Gelse Diğeri Kabul etmiyodu Öyle Öyle ikimizde İşten Çıkarıldık Bizimde Zamanla Bitti Olan İşimize Oldu Kimseyle Muhattap Olmayacan Hatta İş Yerindekilerle Bile Takılmayacan

• Uğraştılar ve dayak yediler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece tipimle tarzımla ara sıra okulda dalga geçerlerdi. hiç takmadım kafaya

0|0
    0|0
  • Dışlanmıştım bir ara

0|0
    0|0
  • Genelde ben milletle uğraşırım. Hele gıcık olduğum biriyse elimden çekeceği var demektir :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...