En iyi arkadaşlarım birbirlerine küstü ve arada kaldım bir taraf seçmeli miyim?

Üniversite son sınıfta 2 arkadaş bir arkadaşa küstü.2 arkadaş la farklı şehirlerde de olsak arada görüştüm diğeriyle sadece telefonla görüştüm okul bittikten sonra. Her 2 taraf ta bir diğer tarafla konuştuğumu biliyor. ve birbirleri hakkında bana bir şey sorulup sorulmadığını merak ediyorlar. Özellikle 2 kişiye karşı kendimi ihanet ediyor gibi hissediyorum. Fakat bir kişi olan daha haklı bazı konularda. En sonunda taraf olmadığım için bertaraf olacağım.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İki kişinin kavgalı olması üçüncü kişi olarak seni bağlamamalı. Sana sorular sorduklarında bu olayın dışında olduğunu ve laf taşıma veya dedikodu yapma gibi dabranışlara giremeyeceğini kibarca ifade etmelisin. Bu konuda taraf olmanı gerektirecek bir mevzu göremiyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

Haklısınız da işte zamanında içlerinden birisiyle ben de küsmüştum de barıştım sonra. Benzer duyguları yaşayınca aşırı empati yaptım. Ama eminim ki onların hiç biri benim kadar düşünmüyordur bu durumu. Ne olursa olsun sıkıntıyı hep ben çekiyorum nedense.

• 3ay

Sana sıkıntı veren kişilerle kim olursa olsun irtibatını kesmen daha iyi olur senin için. Ortamını çevreni değiştir. Sıkıntılı tipler yanlarında bulunanları da kendileri gibi yapmaya bayılırlar.

• 3ay

Aynen öyle.

Erkekler Ne Diyor 2

• İkisiylede görüş sen niye taraf seçiyo.

1|0
    0|0
    • 3ay

Her iki tarafta kendi haklılığını ispat etmeye çalışıyor o konu açılınca. Bir de birbirlerinin ne yaptığını merak edip bana soruyorlar.

• 3ay

Onların sana seçenek sunmasına izin vermektense sen onlara seçenek sun; ya 3 ümüz ya hiç de.

• 3ay

Mantıklı. Olabilir aslında.

• Yazmayin bu kadar uzun ya yoruluyom

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• niye taraf secmek zorundasın sacmalama. o tarafı sectigin vakit diger arkadasınla konusmayınca hiç mi üzülmiyeceksin.. taraf sectin diyelim onlar zamanla barıştıktan sonra kötü taraf sen olursn demedi deme

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya 2 yıl geçti artık ve ben onlarla bu muhabbetten çok sıkıldım sürekli eski sayfalar açılıyor. Hayır ortada geçerli bir küslük sebebi de yok. Aşırı alınganlık ve inatçılık sadece biraz da kapris.

• 3ay

bir araya getirip barıstırmaya çalış

• 3ay

Hepsi farklı şehirde o çok zor bir de laf taşıyor gibi olcam daha sonra barışırlarsa kabak benim başıma patlıycak gibi.

• Tarafını seç. Çikolata reklamı geldi aklıma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...