Babam bana aşırı baskı yapıyor?

Geceleri günde 12 saat çalışıyorum patronla konuştum bir gün yoruldum bugün 6 saat çalışacağım dedim eve gittim yattım saat 9 da babam eve geldi öyle bir bağırdı ki sen işe gitmedin mi diye kulağımda ses için tıkaç sıçrayarak uyandım durumu izah ettim. Tamam dedi geri yattım annemle kötü kavga ettiler sonra annem mutfağa geçti babam ağzından garip garip sesler çıkarmış annem gilde abim hastalandı sanmış (sara hastası) annemi korkutmuş sonra babam şu çocuğa yüz vermeyin diye bağırmaya başladı. Kalktım gittim işyerine patronla konuştum çektim kartonu bir köşede 2 saat uyumuştum ki babam fabrikaya geldi ya patrona demiş kaldır bizim çocuğu falan patronda babamı azarlamış bırakın çocuk dinlensin diye. Niye böyleki bu eski kuşak aspa anlayamayacağım üniversite tercihlerimde açıklanacak sonra beraber kayıt yaptıralım demesini de iyi biliyorlar. Campenella ne güzel söylemiş " En büyük kavgaların sebebi ailedir "

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazı insanlar öyledir, hatta o kişileri dışarıda sorsan tadından yenmez derler

0|1
    0|0
  • her sürüye bir çoban lazımdır diye bir atasözü var. bu sözdeki olay her gruba bir zeki insan lazım demektir. bir ailede liderliği üstlenebilecek zekada ve yetenekte biri yoksa o ailede her zaman sorun olur

0|1
    0|0
  • İlk nefretimdir babam.

0|1
    0|0
Yükleniyor...