Türk olmaktan gurur duyuyor musunuz?

Gerçekten mükemmel bir tarihe mükemmel bir millete sahip değil miyiz? Türk derken subjektif millet anlayışıyla düşünün lütfen

• Türk olmaktan gurur duyuyorum iyiki Türk olarak doğmuşum
    88% (63)72% (36)81% (99)Oy Ver
  • Ben böyle milletin...
    12% (9)28% (14)19% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2. şıkkı işaretleyenleri saygıyla anıyorum :)

2|0
19|22

En İyi Kız Görüşü

• Allah beni hem Müslüman olarak hemde Türk olarak yaratmış sonsuz Şükürler olsun

2|3
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Eğer tekrar dünyaya geleceksem ve ırkımı dinimi seçebilecek olacaksam Türk olmayı seçerdim o kadar şanslı hissediyorum ki kendimi ne Mutlu Türk'üm müslümanım diyene [ C +]

3|3
    1|2
  • Türk'lükle ilgili bir şarkı çalınca içim coşkuyla doluyor. İyiki Türk'üm.

2|6
    0|2
  • Türk değilim ama keşke Türk olsaydım..

3|5
    1|2
  • Türk'üm Türkçü'yüm Atatürkçü'yüm ve gurur duyuyorum.

1|4
    0|2
  • Türk olmak beni şereflendiriyor ve asil kanım bana güç veriyor. İyi ki Rabbim bana bunu nasip etmiş.

lh3.googleusercontent.com/.../14%2B09%2B2015%2B-%2B1

0|1
    0|1
  • Nolursa olsun gurur duyuyorum iyiki türküm dini bayrağı havası anca bukadar güzel olabilir bir ülkenin iyiki türküm.

0|3
    0|1
  • Bu dünya ya tekrar gelme şansım olsaydı yine Türk ve Müslüman olarak doğmak isterdim

1|3
    1|2
  • gurur duyuyorum

1|3
    0|2
  • Atalarımın bir çoğundan gurur duyuyorum ama şimdiki hâliyle bilemedim

1|2
    0|2
  • Gurur duyuyorum

1|2
    0|2
  • Elbette gurur duyuyorum

0|2
    0|2
  • gurur duyuyorum

1|3
    0|2
  • Tabikii

0|2
    0|2
  • gurur duyuyorum

0|3
    0|2
  • Fazlasıyla hem de

0|2
    0|2
  • a şıkkı

0|2
    0|2
  • Gurur duyuyorum

0|2
    0|2
  • Bak sen şu erkeklere ülkenin yüz karaları

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 21

• Aslım Türk değil ama türk milletini severek kabul etmiş birisiyim. Milliyetçiliği değil, türk vatandaşı olmayı.

0|4
    0|2
  • Cahil koyun kesim çok olsa da onların suçu değil yıllarca eğitimin an... Si... Ler kimseye doğru düzgün eğitim verilmedi din i
    Sorgulama hayatı sorgulama devleti sorgulama herşeye günah dediler vicdanımız diğer devletlere göre ağır basıyır
    Ama ne olursa olsun
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

1|2
    0|2
  • Türk olmaktan gururluyum. Çünkü bu millet, mübarek ecdadımız İslama sayılamayacak ölçüde hizmet etmiştir. Tek doğru itikat olan ehl-i sünnet itikadının hâmiliğini yapmış ve o itikadın bizlere ulaşmasına vesile olmuşlardır. Böyle bir millete ne kadar teşekkür edilse azdır. Gururum bundandır. Aslolan dinimdir, inancımdır. Müslüman İngiliz, Kürt kardeşimdir, severim. Gayrimüslim Türk'ü sevmem.

0|2
    1|3
  • Tabiki

1|3
    0|2
  • Elbette gurur duyuyoruz. Her ne kadar bu dönemlerde yüzümüz gülmesene güneş elbet bizede doğacaktır. Din seçim Türklük kaderdir.

0|1
    0|1
  • Şimdi tarihimizle tabikide gurur duyuyorum lakin milletimizle değil hani gerek kurallara saygımız olsun gerek birbirimize anlayışımız olsun gerek yurt dışındaki davranışlarımız olsun pek hoş hareketler değil

0|1
    0|0
  • Türk olmak Tanrı'nın insana en büyük lutfudur.. Şeref duyarım...

1|2
    0|1
  • Hayata gelmeden seçme şansın olmuyor bence önemli olan sonradan ne olduğundur Türk olmaktan gurur duyuyorum. Ne mutlu Türküm diyene

1|2
    0|2
  • Kürdüm ama tayyip ülkenin başında olduğu sürece ne yaziki güzel türkiyemizi bize zehir ediyor

1|5
    5|3
  • Türk değilim.

0|1
    0|4
  • Düşmanın Türklerse sıkıntı büyüktür, çünkü düşmanın Türklerdir
    Dostun Türklerse sıkıntı büyüktür, düşmanın çok olur :P

0|1
    0|1
  • Ben böyle milletin diyenler, uçak biletiniz benden. Gidin, nereye isterseniz gidin bir daha da dönmeyin abicim.

0|1
    1|1
  • Türküm ve Atatürkçüyüm Kendimle Gurur Duyuyorum...

1|2
    0|2
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene !!

1|3
    0|2
  • Türkleri ayırıp düşünün bence islamiyet öncesi muhteşem ama sonrası sorunlu bence ırkı birakıp dine yöneldi halk

0|0
    0|1
  • Duyuyorum.

0|2
    0|2
  • Benim gözümde bütün milletler eşit

1|0
    1|1
  • İnsan olmaktan gurur duyuyorum

1|1
    1|1
  • Evet

0|1
    0|2
  • 2. şıkkı işaretleyen ve TÜRK'leri sevmeyen ne kadar insan varsa hepsinin...

1|2
    0|1
  • Nefret ediyom ozellikle Turk kizlari

1|0
    3|5
Yükleniyor...