2000'lerden sonra yetişen nesilden bir halt olmaz diye düşünen tek ben miyim?

Ben böyle bir şey görmedim ya tamamen yurt dışı kafasıyla yaşıyolar bu kadar genişlik edepsizlik nerden geliyor bilmiyorum sonumuz hiç iyi değil..

0|2
18|33

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı fikirdeyiz..
    İlginç bir yaşam tarzları var..
    Akşam 8'de gezmeye çıkarlar, gece 12'de dönerler, 12'den 3'e kadar nette onunla bununla yazışırlar, ertesi gün ikindi vakti 3'e kadar uyurlar..
    Yolda sürekli telefona bakarak yürürler.. Onlara araba çarpmaz, onlar önlerine bakmadıkları için duran arabaya çarpar..
    Hayatları flörtten, alışverişten, magazin dünyasından, ve sosyal medyadan ibarettir.. Büfeden pet şişeyle su alıp içseler fotosunu çekip paylaşırlar..
    Anneleri ölse cenaze sırasında tabutla selfie çekerler..
    Sonuç olarak yeni nesilde ciddi tuhaflıklar bulunuyor.. Az buz değil, cidden çok tuhaflar.. Normal değiller..

1|1
    0|0
    • aynen öyle

• Bu arada senin de yaşın genç, ama onlar gibi değilsin anladığım kadarıyla..
      Arada böyle mantıklı insanların olması güzel.. :)

• saolun

En İyi Kız Görüşü

• 2000 sonrası nesil benim gözümde de çöptür çoğu sokakta oynamak nedir bilmez bu nesil hepsinin elinde bir tablet bir telefon , kendini beğenmiş ailesi her istediğini alan şımarık büyüyen çocuklar. çocuk bile diyemiyorum çünkü çocuk gibi değiller bizde ki o saflığı o masumluğu göremiyorum. yazık çok yazık

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Hiç de bile. gayet medeni nesil geliyor. asilik iyidir insanlastirir

5|1
    1|4
  • Sonunda ner gördün 90 neslinden farklı olarak anlatsana biraz?

3|0
    0|1
  • 90 lı yıllardan itaberen demek isticektin bence kardeşim seks 12 yaşına düşmüş 35 lik adam 12 yaşındaki kıza gögüsü cek ban aat diyip ifşa sitesine koyuyor ona telefonu alanı söyliceksin dini egitim 0 yemınle bu toplum geride kalmış

2|1
    2|1
  • zamanında illuminatinin çizgifimlere yerleştirdikleri subliminal 'S-E-X' kelimesiden sonra patladı gitti herşey. araştırırsanız anlarsınız zaten. subliminal mesaj kurbanı hepsi. akıllarında batının oyunları kalmış, onlara benzemek için her şeyi yapıyorlar. ne yapalım böyle bir nesilde göreceğimiz varmış..

0|0
    0|0
  • 80'ler de 90'lardan bir halt olmaz diyordu.

0|1
    0|0
  • Bende öyleyim

0|1
    0|1
  • Yetiştiren suçlu

0|2
    0|0
  • En iyisi 80lerin 90ların çocukları bence. Milenyum çağını hiç sevmiyorum. Hatta bazen o kadar eskiye gitmek istiyorum ki annemin babamın yaşadıkları çağa.

1|0
    0|0
  • Pok gibi bir nesil geliyor maalesef. Cahiller aptallar genişler ve farkında bile değiller. Aksine zeki kültürlü ve modern sanıyorlar kendilerini. Hep Amerika'nın oyunları bunlar...

0|0
    0|1
  • Katiliyorum ben bir erkek olarak sadece erkekleri elestiriyim sadece kafalarina sekil verip kiz pesindeler biz oylemiudik sokakta mac yapar terlerdik simdikiler hanim evladi ama gorunuste agir abiler

0|0
    0|0
  • Aynen öyle 1990 dogumluyum son sanslı nesil bizdik simdikilerin Ot'tan farkı yok nato kafa nato mermer

0|1
    1|1
  • Tek sensin

0|0
    0|1
  • Bu kadar saçma bir düşünce hiç alakası yok bunun 2000'lilerle ailen nasıl yetiştiriyorsa öyle gidersin..! Bu zamanlarda 30-35 yaşındaki adam bile PC'nin başından kalkamadığı için dışarı çıkmıyor neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamış değilim!

0|0
    0|0
    • hhahaha sakın ol bu benım dusuncem sanane

• valla malum insanlar gibi yobaz sapık ağır abaza herşeyi yasaklayan tacizci tecavüzcü cinayet işleyen dini kullanan torpilci rezil atatürk düşmanı terörist olucağına... varsın yurtdışı kafasıyla yaşayıp geniş edepsiz olsunlar...

0|0
    0|0
  • ayne hiçbir şey olmaz onlardan hepimisi yatma yatırma peşinde anne baba sözü dinlemezler kendi bildiklerini yaparlar

0|0
    0|0
  • hayır aileden aileye değişiyor bu durum..

0|0
    0|0
    • ben gordugumu dedım

• işte sıkıntı orada..
      sen gördüklerini tüm nesle yükleyemezsin..
      bu kadar sığ düşünce tarzı olmaz..
      Benim gördüğüm 2000 lerden sonra yetişen çocuklar/ gençler ayrıdır, 2000'lerden sonra yetişen nesil demek ayrıdır..
      Bütün tesettürlüler müslümandır, bütün tesettürlü olmayanlar müslüman değildir demekle aynı şey..

• hayır sen anlamadın

• yanlız degilsin

0|0
    0|0
  • sie yobaz

1|1
    0|0
  • milenyum model :)

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • Gümbür gümbür umursamaz, teknoloji bağımlısı bir nesil geliyor.

0|0
    0|0
  • Bende öyle düşünüyorum ama sadece Türkiye de değil, dünyada aynı şekilde

0|0
    0|0
  • Bilemem ama hakli oldugjn ywrler var

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • bencede :) büyüklerin bazılarıda öyle hala çocuk gibi

0|0
    0|0
  • O herjese gore degisir. Bana gore de 1990 dan sonraki nesil ise yaramaz. :)

0|0
    0|0
  • Hayatını yaşıyorlar, bir bilgileri yok. Bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • 97-98 den başlıyor bu rezillik.

0|0
    1|0
  • sonuna kadar katılıyorum

0|0
    0|0
  • O konuda haklısın hatta 1995 ten sonrası bozuk

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 17

• Genislik derken neyi kastettigini anladik. Yobazlık sizle birlikte tarihe karışıyor demek ☺

5|2
    0|3
  • bende öyle düşünüyorum

0|1
    0|0
  • ben de yeni nesil ürkütüyor açıkçası😒😒😒

2|1
    0|0
  • haltı falan bilemem ama çocukluğmu 90larda yaşadığım içn şanslı hissedyorum kendmi

0|0
    0|0
  • banada oyle geliyo artik biz cocuklarimizi iyi yetistirmeye calisicaz oldugu kadar

0|1
    0|0
  • 😂 yoo bende varım

0|0
    0|0
  • Bende öyle dusunuyordum ama hep bunlar karsima cikiyor buyuk konusmayalim onlsr cici cocuklar sahip cikalim onlara Valla lanetlimidir nedirler hep karsima cikiyorlar

0|0
    0|0
  • Katilmiyorum buna

0|0
    0|0
  • 2000liilikle alakadıypk onun yaşlıarda sapkın sapık fikirli yaşla alakalı değil

0|0
    0|0
  • kardeşim iyi ya :D

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • Senin dediğin nesil henüz çocuk. Ne yapmalarini bekliyorsun? Sen hiç çocuk olmadın mı?

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • en iyisi 90' lar :D

0|0
    0|0
  • Keşke peygamber efendimizin döneminde yaşasaydık.

1|0
    1|0
  • Genellemek çok saçma. Kendini çok geliştiren kardeşlerim var, sana bin basacak

0|0
    0|0
    • ben yaşımı almısım cocukla mı yarışcam komiksin :D

• yarışmak ne alaka? yarışa dahi gerek yok zaten bariz

• yanı kucucuk cocukla benım ne ısım olur oyuncakalrıyla oynasın

• 15 16 yaşındaki çocuklar ne yaptı da edepsizlik? 99 lusun galiba 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...