Devlete sızmak bu kadar kolay mı?

Sızma olmadığını, AKP nin bunu bilerek yaptığını hem Burhan Kuzu hem de Mir dengir Fırat resmen açıkladı zaten.. Her zaman laik devleti kendisine düşman görmüş olan zihniyet, yine devlete düşman olan ve bu konuda kadroları bulunan başka bir zihniyetle yol arkadaşlığı yapmıştır, olay bu kadar açık ve nettir.. Ne zamanki çıkarları çatışmış, FETÖ herşeyi istemeye başlayınca hatta iktidarı devirip kendisini iktidar ilan etmeye hazırlanınca bugünlere gelmiş olduk.. Eger AKP aldatıldık diyip kurtaracaksa kendini, o zaman FETÖ mensupları da aldatıldık deme hakkına sahiptir.. Muz cumhuriyeti olduk..

Güncellemeler:
##

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Düne kadae hocalarının ellerini öpüp omuz omuza devlete dair her haltı yapıp her yere yerleştirip fetö cuları zengin ettikten sonra çıkarlar çatıştı tabi noldu dünkü dostu bugünkü düşmanı oldu yazdığına tamamen katılıyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• erdoğan çıkıp dese ki bu cemaati devlete ben sızdırdım bu kadar yapılanmasına ben müsade ettim , insanların haklarını benim yüzümden yediler, bunlardan dolayı özür diliyorum görevimi bırakıyorum, dese adam gibi adam diyecemde. Çıkmış meydana kandırıldık diyor kendisi 10 yaşında çocuk ya şeker ile kandırılıyor sürekli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Sızmak senin benim için zor ama çok büyük güçler var

0|0
    0|0
  • Ne istedinizde vermedik. R. T. Erdoğan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...