Babamdan sırf bu yüzden dayak yedim, ne yapmaliyim?

Arkadaslar ben onceden dindar birisi degildim seytana uydum dinden ciktigim bile oldu. Ama allahima sukurler olsun ki muslumanim simdi dogru yolu buldum. Babam zaten dindar degildi onceden canı cikmayinca huyu cikmiyor bir insanin... Abim de dindar degil. Babam ciddi anlamda dindar degil gercekten. Yahu namaz kilayim diyorum kötü birsey kilmayacaksin diyip bagiriyoe vb. Kuran okurken kapaniyorum basimdan söküp aldi. Bugunde Dövüldüm. Ne camiye gitmeme , namaz kilmama , kapanmama izin veriyor. Abim namaz kilmama kizmiyorum ama tesetture karsilar. Ablam ve annem bana bu yolda destek cikiyor ama yasayamiyorum dinimi. Babam seytanin ta kendisi , iblisin oğlu.. bu imtihan ve ben kazanacagim. troll degilim allah askina yardim eder misiniz? Boyle babaya abiye ne yapilmali? Nasil alistirmaliyim onlara? Ne yapacagim ben?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli yap babaya bak sen cok sukur doğru yolu bulmussun ve en guzel yoldasin babandan gizli ibadet yap tez zamanda da o evden kurtul

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alistiramazsin. Elinden geldigince namazini falan kilacaksin. Engel oldugunda sana gunah olmaz o na gunah olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yalan bir hikaye olduğunu anlamak için profesör olmaya gerek yok. Sırf milleti gaza getirmek için uydurulmuş fantastik bir hikaye.

0|0
    1|0
  • Sabır sabır kardeşim mutlaka sen bu kadar dirayetli olduktan sonra onlarda doğru yolu bulacaktır

1|0
    0|0
  • Allah ın izniyle kazanan sen olucaksın inşallah onlarda senın le beraber kazananlardan olurlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gizli bir şekilde yap alışmazlae

1|0
    0|0
  • Deki baba kıçmı başımı açıp yoldan çıkmış işler yapsam dahamı iyi bak ahlaklı bir şekilde yaşıyorum böyle bir jızın var daha ne istiyosun allahdan belanımı de

1|0
    0|0
    • Dedim de siddet goruyorum. Korkumdan agzimi acamiyorum.

• Aynen öyle yapacagim, tavsiyeleriniz ve destekleriniz icin allah razi olsun.

• Ama konuş baba ahlaklı bir kızın var mutlu olmalısın bunun için kızmamalısın de

• Cok guzel bir durumdasin sabret. Sahabenin ilk zamanlari gibi mukafatin cok, Allah yardimcin olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...