Sizce darbeyi gerçekten Fetö örgütü mü yaptı?

delil görmeden inanan insanlar var ( NOT FETÖCÜ değilim)

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkenin tek bir sorunu var bana göre o da şu : "TV ler mahkeme olmuş, editörler hakim, siyasetciler savcı" delil olmadan herkes herkesi suçlu ilan ediyor, herkes herkese laf söylüyor sonra da kul hakkından korkuyoruz hepimiz. Kaç kere geldi başımıza (örnek ergenekon) hala akıllanmadık. Hiçbir cemaati sevmem, doğru da bulmama ama, cemaat içinde yerleştirilmiş yabancı ajanlardan tutun da, siyasi komploya kadar herşey olabilir. Ama bu sorunun cevabını 2050 den önce öğrenemeyiz. Çünkü birilerinin kandırılmış olabileceğinden şüpheliyim hala.

2|0
    0|0
    • 3ay

çok başarılı bir düşünce ve bakış açın oldukça iyi

• 3ay

@Soran Teşekkürler ama bakış açın ne kadar iyi olursa o kadar acı çekiyorsun bu ülkede özellikle psikolojik olarak. Bu da bir gerçek, Pembe tablolarla yaşayanlar en mutlu insanlar aslında bu ülkedeki. Düşünsene o insanların yerine koy kendini düşünmene gerek yok hiç, sana bu suçlu diyorlar o suçu diyorsun sana bu darbeci diyorlar bu darbeci diyorsun sonra kandırıldık diyorlar, insanlık hali diyorsun, yani herşeye verecek bir cevapları var hiçbişey bulamasalar "Hayırlısı olsun " diyorlar. Bizim gibileri de kara kara düşünüyor, gelecekte bizi ne bekliyor diye.

En İyi Kız Görüşü

• Bence birileri ortak yayına imza attı ve ülkeye güzel bir "Fragman" izletti. Film daha yeni başlıyor...

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu güne kadar Akp ile ve de uyguladıkları politikayla en sert şekilde mücadele etmiş birisi olarak şunu net olarak söyleyebilirim ki Akp- Fetö ortaklığının bozulması bu ülkenin başına gelmiş en güzel şeydir. Dünün dostları düşman oldular birbirlerine ve Akp istemeden de olsa Bop eşbaşkanlığından çekilmek, yüzünü Abd den çevirmek ve bölge ülkeleriyle işbirliğine gitmek zorunda kaldı. Nato'nun İspanya'da, Fransa'da ortaya çıkarılan illegal örgütlenmesi olan SüperNato, Gladyo, Fetö adına ne dersek diyelim Türkiye topraklarında silahsızlandırıldı. Darbe girişimini Cia'nın Kontrgerilla yapılanması Fetö yaptı. Bu teşebbüs intihar teşebbüsüydü ve Cia ülkemizdeki en değerli şeyini, Tsk içine yapılanan hücrelerini kaybetti. Artık Abd ülkemiz üzerinde silahsız kalmıştır. Bu durum Abd'nin bize daha çok saldırmasına sebep olacak. Ancak Türk Milleti bu saldırıları da püskürtecektir. Darbe ile alakalı ve Fetö'nün Tsk içerisindeki yapılanmasıyla alakalı, Akp Fetö ilişkilerinin nasıl olduğuyla alakalı belge, bilgi, kanıt isteyenler Aydınlık dergisinin geçmişten günümüze yayınlanan haberlerine bakabilirler. Herşeyi belgelere ve bilgilere, güvenilir kaynaklara dayandırılarak yazılan yığınla yazı var bu dergi. Ayrıca Ergenekon davası süreçlerini iyi inceleyebilirsiniz. Tarafsız bir şekilde izlerseniz Tsk'nın nasıl delik deşik edildiğini, kimlerin bunu planladığını, uyguladığını ve Tsk dan atılan kadroların yerlerinin kim tarafından kimlerle doldurulduğunu net bir şekilde göreceksiniz. Bu günü anlamak Ergenekon süreçlerini anlamaktan geçiyor.

0|0
    0|0
  • Feto ya da tayip diye ayırırsan bu işin içinden çıkamazsın.2 ortaklı bir şirket gibi düşün.. Öküz öldü ortaklık bitti. Vakti zamanında kendi getirdikler kadrolar silahı kendilerine çevrince ortalığı ayağa kaldırdılar. Bİzler zamanında feto hain deyince dinsiz olduk din düşmanı olduk. Bakıyoruz ki şimdi her şey çıkarlar doğrultusunda oldugundan bzm gib düşünmeye başladılar.

1|0
    0|0
  • Ben bütün tarikatlardan nefret ederim baştan belirteyim. Ama bir vasfı olmayan basit bir imamın arkasından bu kadar okumuş aydının gideceğini sanmıyorum. Bu operasyonun adı fetöyü bitirme operasyonu evet ama bu kadar işten çıkarılan kişinin hepsine fetö diyen en adi şrfsizdir bu kadar net.

0|0
    0|0
  • Fetöye yaptırdılar.. AKP de azmettrici olabilir gizli kanallardan. Ortaya çıksınlar da haklayalım diye.

0|0
    0|0
  • Gunaydin
    Uyanamadin sen galiba hala canim

1|0
    0|0
  • Darbe demeyin şuna artık ya oyun hamuru kumdan kale kuşatmaca evcilik deyin ne bilim ekmek deyin su deyin ama darbe demeyin ya 😔 Ya ne fetösü ne darbesi Ali Cengiz oyunu bildiğin

0|1
    0|1
    • 3ay

59 kişi öldü bu basit bişey mi size göre?

• 3ay

söylediğimin ne ilgisi var senin bu söylediğinle? Basit dediğim şey ölümler mi ölü sayısı mı yoksa aptalca abuk subuk darbe adı altında gerçekleştirilen tiyatro mu

• Çok merak ediyorum bütün kontrol Elinde olan biri neden bu ülkede senaryo kurup izletsin bunu destekleyen insanlar neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim bunca millet sal*k iken bu kadar akıllı olabilmenin sırrını verin bana.

0|0
    0|0
  • kimin yaptığı değil o gece o kadar uykuya ihtiyacım olmasına rağmen beni yataktan bilmem kaç kere zıplatmaları kötüydü...

0|0
    0|0
  • Hangi darbe ben darbe felan görmedim dabbe dir o sinema olan

0|1
    0|2
  • darbe değil bu, kanlı bir senaryo oynandı ve bitti. darbenin ne demek olduğunu nasıl olduğunu bilmeyenler başımıza ordinaryüs profesör kesildi...

0|0
    0|0
    • 3ay

59 kişi öldü ve bunu basite indirgiyorsunuz tamam darbe tam anlamıyla olmamış olabilir ama basite indirgemeyin

• 3ay

koltuk ve hırs uğruna, ülkenin yarısını gözden çıkarır bunlar. bir kaç yıl önce ''DEMOKRASİ BİZİM İÇİN AMAÇ DEĞİL, ARAÇTIR'' lafını diyenler, 3 haftadır 7/24 sokaklarda demokrasi nutukları çekiyor ne kadar samimi :D :D :D

• Ben de inanmıyorum Fethullah'ın işi olduğuna. Hangi delil diyesim geliyor

0|0
    0|0
  • Ortak pay var 👍🏻

0|0
    0|0
  • Evet. ABD cia destekli FETÖ yaptı. ve tüm subaylar itirafçı oldu.

düşünebiliyormusunuz 3 general ve birçok subay PKK ya sığındı.

0|0
    0|1
  • Benim yapcak halim yok

0|0
    0|0
  • evet adamın kuyruk acısı var

0|0
    0|0
  • bilmiyorum. olabilirde olmayabilirde bayaaa karışık.

0|0
    0|0
  • nasıl bir delil görmek istersin?

0|0
    0|0
  • Alakası yok, keşke gerçek olaydı

0|0
    0|1
  • Üst akıl abd israil gerçekleştirenler fetö üyeleri

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4