Nişanlım ı nasıl gülümsetebilirim?

Nişanlımla adı özgür, birbirimize deli gibi aşığız geçen gün mutsuzdum o da biraz beni kırmıştı gece kapıma şekerlemeler ile geldi video çekti hatta internetten gördüm bir baktım aşağıda, deniz kenarına imdir yürüdük biraz oturduk bir banka yüzümü gülümsetmeyi başardı sonuç olarak.
Beş gün önce sevdiği aile dostu bir abisini kaybetti ben o esnada Köstence deydim. İlk defa memleketim e gittim meraklı ve heyecanlıydım. Ona rağmen haberi duyunca ilk uçakla döndüm. Evde tek yaşıyordu zaten hemen yanına gittim. Hiç yanlız bırakmadım beni görünce ağlamaya başladı. Ama o gülen yüzü beş gün oldu hiç tebessüm etmedi. En sevdiği tatlıyı yaptım herşeyi yaptım biliyorum kahkaha atacak halde değil ama hasta gibi üzgün. Allah korusun yarın bir gün annesi yaşlı bir kadın çok ta seviyoruz annesi ile Birbirimizi bana kızı gibi davranır yaşım nişanlım dan bayağı küçük o 25, ben 18. Bu nednele küçük kızım der bana. Allah gecinden versin ona bişey olursa nişanlım maffolur annesini de çok seviyor. Bana bir keresinde "bir gün annem i kaybedeceğim ve beni ayağa kaldırabilecek tek kişi sensin o gün sana git desem de beni yanlız bırakma annemi kaybetmek seninle atlatılır ama seni kaybedersem kimse tutamaz beni" dedi. Anlaşılan o ki bu gibi durumlarda yanında olmamı istiyor ama yanında olsam da yüzü gülmüyor. Onu mutlu etmek için bu günlerde ne yapmalıyım. Detaylıca anlattım yapısını çözün diye ama öyle güçlü bir adamı Gözleri dolu görmek beni maffediyor. Napıcam ben

Güncellemeler:
3ay Elimden bişey gelmiyor ulan

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bazı kızlar düşünmez bile sevdiği kişiyi sen ne mutlu düşünüyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Süprizler düşün

0|0
    0|0