Şu ana kadar yaptığınız en iğrenç şaka neydi?

Benim ; umumi tuvaletten çıkarken parayı verdikten sonra, "hayırlı çişler abi" demiştim 😔

1|0
19|15

En İyi Kız Görüşü

• Bir gün doğruluk mu cesaretlik mi oynuyorduk önceden de bir kişiye şaka yapıcaz ayarladık herşeyi neyse sıra ona geldi ne zaman cesareti seçti bir bardak su getirdik iç bunu dedik şaşırdı o da bu kadar mı falan diye evet dedik bu tamam dedi içti o sırada önceden çektiğimiz videoyu gösterdik işte birimiz o suyu kolezetten alıyor sana bunu içirdik nasıl güzel miydi tadı diye sonra çocuk kumaya falan başladı tabi ama zaten videonun devamında da bardağı ve o suyu attığımızı o normal su verdiğimizi söylüyorduk bu da böyle bir anımdır. Bu arada youtube da bir kanal var da oradan görüp yapmıştık yani özgün değildi.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversite de geçen sene yurtta hepimiz pet şişeyle su alır dolaba koyar öyle su ihtiyacımızı karşılardık. bir gün 2 arkadaş 3 kişiyiz odada tuvalete gidip ağzını falan tuvalete sürdüm, onu bide tuvaletin ordan doldurdum öteki arkadaşta videoya çekti daha sonra temiz bir pet su alıp geldik biraz suya tuttuk musluktan şişeyi sonra aldığımız yere koyduk öteki pis işlere alet olanı attık. Arkadaş uyandı eline aldı baktı ıslak kuruladı daha sonra içti bir yudum bıraktı. yarım saat sonra yarısına kadar içti. Videoyu açıp verdim. izledi çıldırdı çocuk. duvara yumruk falan atıyor. yapmış olamazsınız falan diye bağırıyor sakinleştirdik oturttuk. kanka bir an aklımıza geldi öyle yaptık falan dedik. bana olum bunu mete yaptım dese inanmam da işin içinde sen olunca güvenemiyorum doğruyu söyle yaptın mı dedi. yapmadım diyip 2 saniye sonra yaptım dedim. çıktı gitti yurttan yurdunu değiştirmiş valizini almaya geldiğinde öğrendik. bir ton da para ödedi boku bokuna olayı anlattık sonra bir daha konuşmadı bizle.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Pek şaka yapmam ama çok gülerim

0|1
    0|0
  • erkler tuvaletine kocaman bir kurbağa salmıştım

1|1
    0|0
  • Ben çok ciddiyim galiba 😞.

0|1
    0|0
  • 10 yaşıma kadar, evin kenarındakı dereden bır kurbağa yakalr, onunla herkesi korkuturdum
    +sana bir şey göstereceğim
    -neymiş o irem?
    sonra çığlık atıp kaçıyorlardı. ahahaha :D

0|2
    0|0
  • Ölmüş fareyi kuyruğundan tutup arkadaşıma sana bir süprizim var deyip üstüne atmıştım..

1|1
    0|1
  • Ölmüş yengeci salatanın ortasına süs diye koymuştum

0|1
    0|0
  • Sanırım hiç şaka yapmadım

0|1
    0|0
  • Pek şaka yapan biri değilim

0|1
    0|0
  • ay Çok kötüsün şakam yok

0|1
    0|0
  • galiba 8. sınıfta hocanın koltuğuna yapıştırıcı dökmüştük iyice sıvamıştık sonra oda gelip oraya oturmuştu ve tenefüste kalkamamıştı. Fikir benden çıktığı için disipline de sadece ben gitmiştim :(:(:(

0|1
    0|0
  • Gulmeyi cok severim, saka pek yapmam :D

0|1
    0|0
  • Igrenc saka yapmam.

0|1
    0|0
  • çaydanlık şakası

0|1
    0|0
  • Daha çok laf sokmayı severim psikopatım galiba 🙂🙃😂

0|1
    0|0
  • Ot Ota demiş ki biz 30

0|1
    0|0
  • Söylemiyim, millet intihar eder

0|0
    0|0
  • Ay iğrenç şaka mı bu 😒

0|0
    0|0
  • arkadaşıma tuzlu çay içirmiştim sonra malum saç-baş kavgası

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• tanidik bir amcanin ayaklarin arasindan oyuncak fare gecirmistim kumandali , feci tiksinir ve korkar fareden , kalp krizi geciricekti nerdeyse sicak havada , tirstim ferahlasin diye redbull verdim 54 yasindaki adama , fondip etti sonra daha beter oldu carpinti geliyo gibi laflar etti hastaneye götürdük serum verdiler kendine geldi adamcagiz:)

1|1
    0|0
  • Ben arkadasim otururken sirayi cektim sirti siraya gelince nefessiz kaldi yere yatti gozlerini falan sikti oldu zannettim mk cocugunu

2|1
    0|0
    • 3ay

Cjckxkckdkmdmdmdödöxmmxmzmnzbdbdndnzksösmsndmsjzjizçsdmmdnfkdkzkmzmzmmdnddnmxmdmmddöödösçsmfnndjxjxjxhsjaömsndndjdjslslmssnqiqösjjdmdşdkjz😂😂

• 3ay

@Pinksnot7 alfabede harf brkmdn kni

• 3ay

Hehehehhehehe 😂

• Bir klasik olan efsane sakayi yaptim. Otobusu durdurdum, balcovadan geciyor mu diye sordum, sofor gecmiyor dedi. Ben de o zaman opeyim de gecsin dedim. Kosarak uzaklastim 😂😂

1|1
    0|0
  • arkadaşımın ayağının dibinde torpil patlattım

0|1
    0|0
  • Torpil kızkaçıran maytap çatapat öyle şakalar yapmışımdır bütün sülaleme

1|1
    0|0
  • Meşhur tiras makinesi sakasiydi

0|1
    0|0
  • Gelince yazarım ama erkeğim :D

1|0
    0|0
  • Metrobuste yere bisey dusuren adam dusurdugunu bulamayinca belki tansiyonun dusmustur abi demem 😂

0|1
    0|0
  • Bir espri patlatayım mı? Boom.

1|0
    0|1
  • Kardeşime "sen evlatlıksın" şakası yapmıştım. Babannemize kaçmış😄

3|0
    0|0
  • iğrenç şaka sevmem yapanı da sevmem döverim

1|0
    2|2
  • SEVGİLİMİN GÖT DELİĞİNİN ARASINA SİKİMİ SOKMAK

0|0
    0|0
  • birinin kolasına işemiştim

0|0
    1|0
  • arkadaşın kafasına yaprak dövmesi yaptırmıştım artık ömür boyunca kafasını kazıtamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...