Sorun buyuk dostlarr bana yardim edin?

ailemle kavgaliyim , boktan bir sebep yuzunden annemle tartismaya basladik. Bana biseyleri zorla dayatmasina dayanamiyorum bende istemeyince kavga cikti ben bagiriyorum o bagiriyor derken ustume yurdu vurmya kalkti. bende kollarini tuttum vurmasin diye , Ama bana vurmaya calismasi beni okadar cildirttiki ben bunu hakedecek bir evlat degilim. sinir krizleri gecirdim cinnet geciridm resmen sonra ciktim gittim evden. Şu an durum suki: annem babami kendi egemenligi altina almis durumda. benim annemle hic konusmadan babami kendi tarafima cekmem lazim. Ayni evdeyiz yuzyuze bakmiyoruz boyle is mi olur cok sikildim yaaaa

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• ölünce anlarsın ananın kıymetini bokunu ararsın sen şimdi ben haklıyım de dur haklı olsanda ses cıkarma ne oluyo seni satmıyoya anne kötülügnüe istemiyo geriside cahillik bir düşün mezarında agladıgını sinirin gecer

0|0
    0|0
    • olum ben farkindayim gattar biri degilim sadece onunda degerimi anlamasi laizm

• annelerin kıymet bilmemesi mümkünmü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne demek babamı kendi tarafıma çekmem lazım ya o senin annen ona bu şekilde kin gütmeye hakkın yok ki bende ediyorum annemle kavga bana sürekli şunu yap bunu yap der benimde yapasım gelmez kızar küser ama ben gider gönlünü alırım sende öyle yapmalısın başka anne yok çünkü daha sonra pişman olursun bu davranışından git sarıl öp ne derse desin sesini çıkartma senin kötülüğün için değil iyiliğin için çabalıyo o kadın emin ol

0|0
    0|0
    • sen beni ailesini sevmeyen ergen kiz cocuklarindan sandin galiba ama oyle degil. keske dedigin gibi yapabilsem ama o sekilde yaparsam ben mutlu olamam. anne baba olabilirler beni buyutup yetistirmisde olabilirler. ama bu onlara her konuda hakli olma hakkini vermiyor. hepimiz insaniz herkes saygiyi sevgiyi hakediyor. unutma ki onlarda hata yapabilirler

• Ee babamı kendi tarafıma çekmem lazım diyorsun bu sefer annenle baban karşıt görüşlerde olucaklar ve bu da onların aralarında soğukluğa sebep olucak bu güzel mi sence tabii ki her konuda haklı olamazlar ama sonuçta onlar anne ve baba ilerde dediği doğruymuş deme de yani yardımcı olmaya çalışıyorum sadece

• Babanı tavlaman lazım onla zaman geçir baba kız takılın ben bu konuda uzmanım :))

0|0
    0|0
    • surekli annemde yanimizda ayni evde ne yapabilirim babama?

• hmm buna aksam kosusuna dahil olarak baslayabilirim sanirim, simdiden bana gecis olsun :D

• Akşam koşusu aynen öyle bende arada yaparım kalımı okudun ttlm :))

Yükleniyor...